Lenovo Legion 5 Pro alınır mı?

Mert Frnc

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Lenovo Legion 5 Pro RTX 3060'lı Gaming laptop şu an ülkemize gelmediği için ben de Bulgaristan'a gidip almayı düşünüyorum. Bizim paraya çevirdiğimde 16.250 TL gibi bir fiyatı var tabii o gün olan kura göre fiyatı düşer veya yükselir. Ne dersiniz, cihazın ülkemize gelmesini beklemeli miyim yoksa alınır mı?

Belki Bulgarca bilen arkadaşlar incelemek ister diye linkini şuraya bırakayım.

Alınır, alınır ve tekrar alınır. Malzeme kalitesi tavan, özellikler sınıfında en üst sıralarda gelir. Genel olarak kesinlikle alınır.

İncelememe muhakkak göz atın derim.
Legion 5 Pro inceleme
RTX 3060 ekran kartının performansı nasıldır 30 serisinin başlangıcı olduğu için daha çok 3070'li istiyordum ama malum fiyatlar beni 3060'a itti.

Merhaba arkadaşlar. Lenovo Legion 5 Pro RTX 3060'lı Gaming laptop şu an ülkemize gelmediği için ben de Bulgaristan'a gidip almayı düşünüyorum. Bizim paraya çevirdiğimde 16.250 TL gibi bir fiyatı var tabii o gün olan kura göre fiyatı düşer veya yükselir. Ne dersiniz, cihazın ülkemize gelmesini beklemeli miyim yoksa alınır mı?

Hangi kasabadan alacaksınız? Bulgar vatandaşlığım var az çok bilgi verebilirim. Bir ara Kaufland'da indirimdeydi cihaz.

Alınır hocam alınır.
bu arada ben sizi futbol muhabbet grubundan tanıyorum eğer düşündüğüm kişiyseniz :D.

Eyvah yakalandık :D :D
Hangi kasabadan alacaksınız? Bulgar vatandaşlığım var az çok bilgi verebilirim. Bir ara Kaufland'da indirimdeydi cihaz.

Burgaz'dan almayı düşünüyorum. Eğer orada yoksa oraya en yakın çevre iller veya ilçelerden 1 günümü ayırabilirim yani bu cihaz için :D .

Neden?

Geri
Yukarı