Lenovo Legion 5 Pro alınmalı mı?

Lepitop

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam,
Yüksek grafik isteyen oyunlara (AAA) hiç merak duymuyorum. Öyle kafa dağıtmaya haftada 4 5 saat oyun oynarım. LoL, Fall Guys, Forza falan oynayacağım. RTX 3060 olan bir laptop bakıyordum yine de fakat şöyle bir laptop gördüm;

Legion 5'ler 38 bin bandında (RTX3060 olanlar) bu ise 28'den 22 bin TL'ye düşmüş ve Teknosa'da cihazı mağazadan alma şansına sahibim. 3 yıl da garantisi var. Oynayacağım oyunlar için 3050 Ti da yeter diye düşünmekteyim. Ayni fiyata Legion Pro gibi bir cihaz alma fırsatım varken daha düşük seri olan Ideapad gibi bir cihaz çok da mantıklı gelmedi. Yorumlarınızı bekliyorum iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam,
Yüksek grafik isteyen oyunlara (AAA) hiç merak duymuyorum. Öyle kafa dağıtmaya haftada 4 5 saat oyun oynarım. LoL, Fall Guys, Forza falan oynayacağım. RTX 3060 olan bir laptop bakıyordum yine de fakat şöyle bir laptop gördüm;

Legion 5'ler 38 bin bandında (RTX3060 olanlar) bu ise 28'den 22 bin TL'ye düşmüş ve Teknosa'da cihazı mağazadan alma şansına sahibim. 3 yıl da garantisi var. Oynayacağım oyunlar için 3050 Ti da yeter diye düşünmekteyim. Ayni fiyata Legion Pro gibi bir cihaz alma fırsatım varken daha düşük seri olan Ideapad gibi bir cihaz çok da mantıklı gelmedi. Yorumlarınızı bekliyorum iyi sosyaller.

Dediğiniz amaçlara yeter bu laptop ama şahsi fikrim 3050 Ti'lar daha ucuza bulunur ASUS TUF vs ya da üstüne biraz daha ekleyip HP Omen 3060 almanız.

Sırf malzeme kalitesinden dolayi 3050 Ti'ye o kadar vermek mantıklı değil bana kalırsa, onun yerine 3060'li bir şey almaniz daha mantıklı olur hocam.

2.750 TL ek indirim var diye biliyorum sepette.

Sanırım İnternet satisi bitmiş stok tükendi gösteriyor. 2750 TL indirimi simdi gordum keske kacirmasaydim. Magazadan almak daha iyi olur diye mağazadan ürünü satın aldım ve kurdum. İlk izlenimlerim iyi. Yardimlariniz için de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı