Lenovo Legion 5 Pro vs MSI GE75 Raider

Hocam Teşhir ürün MSI gidip gördüm ama sizce MSI mı yoksa legion mu
Kimin ne yaptığını bilmediğim bilgisayarı telefonu kullanmak istemediğimden dedim ben. Teşhir ürün problem değil (yazmışsın şimdi gördüm). Suç işlenen cihaz olmasın kafidir bence. Çok güzel onun haricinde.

3060 bence daha iyi ve 0 ürün Legion daha mantıklı olur gibi.
2070'in daha iyi olduğunu düşünüyorum şahsen. 3000 serisi değil ancak xx70 güçlü model.

Yalnızca işlemcide 5-10% gibi bir fark var, onun haricinde her şeyiyle MSI.

Kimin ne yaptığını bilmediğim bilgisayarı telefonu kullanmak istemediğimden dedim ben. Teşhir ürün problem değil (yazmışsın şimdi gördüm). Suç işlenen cihaz olmasın kafidir bence. Çok güzel onun haricinde.

2070'in daha iyi olduğunu düşünüyorum şahsen. 3000 serisi değil ancak xx70 güçlü model.

Yalnızca işlemcide 5-10% gibi bir fark var, onun haricinde her şeyiyle MSI.
reis galiba msı alıcam ben bu riske giricem inşallah sorun çıkmaz . Gidip görmüştüm bataryası biraz hızlı gidiyordu başkada bir sorunu yoktu
reis galiba msı alıcam ben bu riske giricem inşallah sorun çıkmaz . Gidip görmüştüm bataryası biraz hızlı gidiyordu başkada bir sorunu yoktu
normalde teşhir ürünü elletmezler diye biliyorum adam test falan yaptırdı güveniyor demekki ürüne 1 yılda garantisi var alıp direk servise götürücem termal macun ve fan temizliği için

Reis biliyorsanız aydınlatın beni bir kere gidip mağazada açtım PC'yi test falan yaptım sıcaklık değerlerini ölçtüm bunlar yeterli mi acaba nasıl testler yapmalıyım sağlamlığını anlamak için ve sence varsa neresinde sıkıntı vardır.
@kkank
@muhammedqqw

Anladım ama benim içime sinmezdi demek istedim sonuçta batarya sağlığı 87'ye düşmüş mesela ekranın ekran kartının işlemcinin ömründen de yenmiş oluyor kaldı ki 30 serisi güçlü bir seri 2070'ten iyi olacağını düşünüyorum.
O denli yüksek FPS alacak mısınız ki Valorant ve CS hariç bir de.

Hocam cihazın her yeri deforme olmuş, pis kullanılmış
Büyük ihtimal plastik gibi duruyor MSI kasa.
Bunu alsanız 2 yıla elinizde kalır diye düşünüyorum.
Dışarıdan bu denli pis kullanılan kasaya kesin sıvı teması bile olmuştur. Sıvı temaslı anakartın tamir görmüş olma ihtimalide pek yüksek
Bu kadar kötü kullanılan bir kasaya 16500TL ödemek intihar olacaktır. Bu cihaz etse etse 10.000TL ancak eder

Legion 5 pro ise metal kasa 2-3 yıllık kullanımdan sonra bu şekilde deforme olmayacaktır.

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Hocam cihazın her yeri deforme olmuş, pis kullanılmış
Büyük ihtimal plastik gibi duruyor MSI kasa.
Bunu alsanız 2 yıla elinizde kalır diye düşünüyorum.
Dışarıdan bu denli pis kullanılan kasaya kesin sıvı teması bile olmuştur. Sıvı temaslı anakartın tamir görmüş olma ihtimalide pek yüksek
Bu kadar kötü kullanılan bir kasaya 16500TL ödemek intihar olacaktır. Bu cihaz etse etse 10.000TL ancak eder

Legion 5 pro ise metal kasa 2-3 yıllık kullanımdan sonra bu şekilde deforme olmayacaktır.

Eki Görüntüle 1163692
Eki Görüntüle 1163695
üstünde ki jelatin reis ondan resimde öyle gözüküyor galiba ben gidip yerinde gördüm sıfır gibiydi

Bence, Legion 5 R5 5600H RTX 3060 16GB'lı versiyonu 12k'ya satılmışken işlemcisi i7 11. nesil diye 16bin vermem. Alacağınız dükkan pek de kötü gözükmüyor yani kullanıcıdan alsan alma derdim ancak adı sanı belli bir yerden alıyorsun. Ben paramı MSI'ya basarım.

Bence, Legion 5 R5 5600H RTX 3060 16GB'lı versiyonu 12k'ya satılmışken işlemcisi i7 11. nesil diye 16bin vermem. Alacağınız dükkan pek de kötü gözükmüyor yani kullanıcıdan alsan alma derdim ancak adı sanı belli bir yerden alıyorsun. Ben paramı MSI'ya basarım.
Reis pcyi alsam 3 gün içinde iade hakkı var adam kasa hiç açılmadı diyor kasayı açmadan gidip bir tanıdık bir bilgisayarcı iyice bir kontrol ettirsem sıkıntı var dersede geri veririm alırım parayı

Geri
Yukarı