Lenovo Legion 5i alınır mı?

yusuf4329

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar alttaki ürün alınır mı acaba?
i5 - 11400h
RTX 3060

Ama bu ürünün diğer Legion serilerinden bir farkı var ekran özellikleri farklı.

Attığım linkteki ürünün ekran özellikleri:
Display Type 15.6" FHD (1920 X 1080), IPS, Anti-Glare, Non-Touch, 45%NTSC, 250 nits, 120Hz, LED Backlight, Narrow Bezel

11400h, RTX 3060'lı Lenovo Legion 5 olan farklı bir modelinin ekranı da şöyle:
15.6" FHD (1920 X 1080) IPS, anti-glare with Dolby Vision™, NVIDIA G-SYNC™, 300 nits, 165Hz

Bu ekranlar arasında çok büyük bir fark var mıdır acaba? Üstte linkini attığım ürünün incelemesi hiçbir yerde olmadığı için bakamadım

Buna da bakabilirsiniz hocam, 16 GB RAM ve 11800H gibi canavar işlemcisi var. Model de güzel ve aradaki fiyat farkına her türlü değer.
Hocam bu msinin bu serisinde çok şikayet oluyor diye duydum bir de 19.000tl oluyor her şey dahil trde 20k civarı diye hatırlıyorum

Yurtdışında mı yaşıyorsun yoksa Türkiyede mi? Eğer Türkiye ise daha iyi ürünler çıkarabiliriz, zira yurtdışı ürünlerde vergi muhabbeti de olacak.

Tulpar 25.1.2 güzel bir seçenek olabilir.
Hocam 16.500'e geliyor vergi dahil bu fiyata gayet uygun ama ekranı nasıl bilmediğim için çekindim sipariş geçmeye, iade edersem kargo parasıyla falan çok para çıkmış oluyor cepten

Hocam 16.500'e geliyor vergi dahil bu fiyata gayet uygun ama ekranı nasıl bilmediğim için çekindim sipariş geçmeye, iade edersem kargo parasıyla falan çok para çıkmış oluyor cepten
Fiyat avantajı olduğundan aradaki fiyat farkına monitör bile alınır. Fiyatına göre konuşursak alınır ancak 1 Mayıs'a kadar laptop Türkiye'ye girmezse ekstra vergi çıkabilir. 2-4 gün içinde geliyor sanırım ama ne zaman kargoya verileceği belli değil.

Fiyat avantajı olduğundan aradaki fiyat farkına monitör bile alınır. Fiyatına göre konuşursak alınır ancak 1 Mayıs'a kadar laptop Türkiye'ye girmezse ekstra vergi çıkabilir. 2-4 gün içinde geliyor sanırım ama ne zaman kargoya verileceği belli değil.
1 mayısta yeni vergiler mi geliyor hocam? Bir de şunu diyeyim benim şu an İngiltere ve Almanyadan getirtme imkanım var yurtdışı için önerebileceğiniz bir şey var mıdır fiyatlar nerdeyse tr fiyatı ile aynı oluyor

1 mayısta yeni vergiler mi geliyor hocam? Bir de şunu diyeyim benim şu an İngiltere ve Almanyadan getirtme imkanım var yurtdışı için önerebileceğiniz bir şey var mıdır fiyatlar nerdeyse tr fiyatı ile aynı oluyor

Kargo ile getirtecekseniz 1 Mayısta yürürlüğe girecek yeni düzenleme yüzünden ekstra vergi çıkabilir. Bir yakın aracılığıyla getirecekseniz sorun olmaz.

Geri
Yukarı