Lenovo Legion Pro vs MSI Raider

utkayozcan

Zeptopat
Daha fazla  
Selam,
Aşağıda paylaşmış olduğum 2 laptop arasında kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Aralarında ben pek bir fark göremedim. Ancak Lenovo 200 dolar kadar daha ucuz satın alacağım yerde. Bunun sebebini anlayamadım. Bu kafa karışıklığından kurtulmama yardımcı olabilir misiniz?
Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

1713036993434.png

1713037032054.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo alırım ben olsam MSI İsminden dolayı pahalı Lenovo kasası MSI'dan daha kaliteli kendimce düşüncem , Lenovo alın geçin derim. İkisi arasında donanım olarak pek bir fark yok ama şayet böyle üst seviye bir makinada 144 hz yakışmamış , Fiyat farkı lenovo işlemci bir tık düşük MSI'dan SSD 1 TB Onun harici bir fark göremedim PC yi ne amaçla alacaksınız ?

Lenovo alırım ben olsam MSI İsminden dolayı pahalı Lenovo kasası MSI'dan daha kaliteli kendimce düşüncem , Lenovo alın geçin derim. İkisi arasında donanım olarak pek bir fark yok ama şayet böyle üst seviye bir makinada 144 hz yakışmamış , Fiyat farkı lenovo işlemci bir tık düşük MSI'dan SSD 1 TB Onun harici bir fark göremedim PC yi ne amaçla alacaksınız ?
Cevap için çok teşekkür ederim.

Daha çok 3d modelleme ve 2d grafik projeleri ve render işlemlerinde kullanacağım. Belki çok az oyunda oynamak için diyebilirim.

Açıkcası ısınma ve kasma gibi sorunları en az çıkaran ve hava sirkülasyonu daha iyi olan kasa belki tercihimi netleştirebilir.

İki cihaz da taş gibi ancak MSI cihazın işlemcisi çok daha iyi, @erengore daha rahat açıklar bu durumu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı