Lenovo Legion Y520 Grafikler geç yükleniyor

everese25

Decapat
Arkadaşlar sorunum grafiklerin geç ve tam yüklenmemesi bütün oyunlarda aynı sorunla karşılaşıyorum. Grafikler Ultra'da da olsa Low'da da olsa sorun yine aynı.

Lenovo Legion Y520
i7 7700HQ
GTX 1050 4 GB
16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızdaki tüm güncellemeler yapıldı mı? Özellikle ekran kartı güncellemeleri.

Arkadaşlar sorunum grafiklerin geç ve tam yüklenmemesi bütün oyunlarda aynı sorunla karşılaşıyorum. Grafikler Ultra'da da olsa Low'da da olsa sorun yine aynı.

Lenovo Legion Y520
i7 7700HQ
GTX 1050 4 GB
16 GB RAM
Depolama biriminizin sağlığını test ettiniz mi?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 50
  • 2.png
    2.png
    9 KB · Görüntüleme: 50
Hayır nasıl yapabilirim

Altada nvida denetim masası ayarlarımı ekledim
HD Tune programını indirebilirsin. Ekran kartı denetim masasını değil, sürücülerini kontrol et. Geforce Experience programından güncelleştirmeyi denetle. MSI Afterburner programı ile oyun içi CPU, GPU ve RAM kullanımını, CPU ve GPU sıcaklıklarını kontrol et.

Bilgisayarınızdaki tüm güncellemeler yapıldı mı? Özellikle ekran kartı güncellemeleri.

Evet hepsi güncel ekran kartını nvidia expperience den yapıyorum
HD Tune programını indirebilirsin. Ekran kartı denetim masasını değil, sürücülerini kontrol et. Geforce Experience programından güncelleştirmeyi denetle. MSI Afterburner programı ile oyun içi CPU, GPU ve RAM kullanımını, CPU ve GPU sıcaklıklarını kontrol et.

Anladım daha çok bilgi vermek için hatanın fotografı var ama atamıyorum buraya 4mbdan yüksek oldugu için onu nasıl atabilirim buraya daha iyi anlarsınız

Sonuç bu hd tune

Anladım daha çok bilgi vermek için hatanın fotografı var ama atamıyorum buraya 4mbdan yüksek oldugu için onu nasıl atabilirim buraya daha iyi anlarsınız

Sonuç bu hd tune

Hatada bu şekil ya tam yüklenmemis oluyo yada yarım yamalak çalılara felan bakarsanız anlarsınız ultradada böyle lowdada

Oyun içi değerlerde bu şekilde

Sonuç bu hd tune

Hatada bu şekil ya tam yüklenmemis oluyo yada yarım yamalak çalılara felan bakarsanız anlarsınız ultradada böyle lowdada

Sorun bu

Dosya Ekleri

• 4.png
    4.png
    27,7 KB · Görüntüleme: 47
  • Hataaa.png
    Hataaa.png
    529,6 KB · Görüntüleme: 56
  • fps.png
    fps.png
    154,3 KB · Görüntüleme: 48
  • Adsızdf.png
    Adsızdf.png
    293,1 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı