Lenovo LOQ laptop alınır mı?

44 civarı 4060 ROG var, ROG modellerde de ısınma sorunu yaşarsan adam gibi çözüm bulamazsın sıvı metaldan.

i7 11. nesil mi canavar?
ben ergonomik olarak değerlendiriyorum hem. yoksa bu fiyata 12700k da alırsın. 90 derecede oyun oynamayı göze alıyorsan

Siz görmemişsiniz, 4060 olan modelini alıp 98 derece gördüğü için Turbo Boost kapatan vardı. Üst segment cihazda Turbo Boost kapattığını düşünsene. Ayrıca AMD olan modellerin birinin testinde 94 görüyor cihaz.

Şaçmalık o kadar para verip üst seçmeni cihaz alıp Turbo Boost kapatmak.

hem ısınma problemi olmayan az güç tüketen ve tek çekirdekte fazla performans veren bi işlemci. hatam varsa düzeltin
Daha düşük fiyata daha üst nesil işlemci ve ekran kartı alabiliyorken neden senin attığını daha çok para verip alsın? Yoksa senin bilgisayara kötü diyen yok.

Çekirdek hakkında çok bilgim olmasada i5 12. nesile yeniliyor bu işlemci. Intel Core i7 11600H vs i5 12500H: performance comparison
hocam ısınma açısından düşünürseniz özzellikle bir laptop ta i5 12 nesil 80 watt a kadar çekiyor. zaten i5 12. nesil hemen hemen oyun için geliştirilmiş bi işlemci. masaüstü olsa haklıydınız.

Daha düşük fiyata daha üst nesil işlemci ve ekran kartı alabiliyorken neden senin attığını daha çok para verip alsın? Yoksa senin bilgisayara kötü diyen yok.
ben kendi bilgisayarımı savunmuyorum hocam. şu anda zaten sattım. fanboyluk yapmak değil derdim. sadece deneyimlerimi paylaşıyorum. yanlış anlaşılmasın

90 derece artık laptaplar için öyle yüksek bir sıcaklık değil.
Haklısınız hocam

ben kendi bilgisayarımı savunmuyorum hocam. şu anda zaten sattım. fanboyluk yapmak değil derdim. sadece deneyimlerimi paylaşıyorum. yanlış anlaşılmasın
12. nesil intel işlemciler ısınma olarak daha başarılı 11. nesile göre. Verimlilik ve performans çekirdekleri var ayrı ayrı. Zaten performans olarak da daha iyi. Konu sahibinin attığı Lenovo LOQ da soğutma olarak başarılı bir model.

12. nesil intel işlemciler ısınma olarak daha başarılı 11. nesile göre. Verimlilik ve performans çekirdekleri var ayrı ayrı. Zaten performans olarak da daha iyi. Konu sahibinin attığı Lenovo LOQ da soğutma olarak başarılı bir model.
peki hocam

BIr defa lenovo legion asus rog acer predator kullansan bir daha asla acer nitro asus tuf muf bu cihazlara bakmazsın bile isterse içinde 4090 i9 olsun.

Malzeme ve ekranları dandik .

Siz görmemişsiniz, 4060 olan modelini alıp 98 derece gördüğü için Turbo boost kapatan vardı. Üst segment cihazda Turbo boost kapattığını düşünsene. Ayrıca AMD olan modellerin birinin testinde 94 görüyor cihaz.
Acer modellerin konularinda da 100 derece olduguyla ilgili sikayetler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı