Lenovo LOQ laptop alınır mı?

Acer zaten ucuz üretiyor.

Burada pazarlamacıları mı var bilmiyorum ama öyle gibi.
Oyle katiliyorum size. Pazarlamacilari var. En basinda ses karti en dandik olan parcasi. Hoporlerleri guzel ama kullanamiosun o kaliteyi. Cok tezat. Ayrica kulakliktan cizirti falan geliyordu. Ama tus takimini ve panelini cok sevmistim 2k panelli modeliydi benimki ve sessiz modda cidden isinmadan guzel guzel oynatiyordu oyunu.

Oyle katiliyorum size. Pazarlamacilari var. En basinda ses karti en dandik olan parcasi. Hoporlerleri guzel ama kullanamiosun o kaliteyi. Cok tezat. Ayrica kulakliktan cizirti falan geliyordu. Ama tus takimini ve panelini cok sevmistim 2k panelli modeliydi benimki ve sessiz modda cidden isinmadan guzel guzel oynatiyordu oyunu.
Acer alırsam ya üst düzey nitro ya da predator alırım.

hocam ısınma açısından düşünürseniz özzellikle bir laptop ta i5 12 nesil 80 watt a kadar çekiyor. zaten i5 12. nesil hemen hemen oyun için geliştirilmiş bi işlemci. masaüstü olsa haklıydınız.

ben kendi bilgisayarımı savunmuyorum hocam. şu anda zaten sattım. fanboyluk yapmak değil derdim. sadece deneyimlerimi paylaşıyorum. yanlış anlaşılmasın

Haklısınız hocam
Hangi modeldi sattiginiz?

Bu laptopu almak istiyorum bütçem 40k tavsiyelerinize açığım ( Lenovo, Dell ) geri kalan laptop markaları ile pek ilgilenmiyorum.
Gayet guzel laptop alinir.

Evet, termal macun kullanılan her laptopta böyle konular olacak. Maalesef daha iyi cihaz teknolojisine geçemedik. Fakat sıvı metal ve üst segment cihazda böyle şeyler normal değil.
Sizin Acer nasil memnun musunuz?

Benim alip iade ettigim acer max 89° gormustu CPU.

Acer nitrolar aslında güzel cihazlar. Fakat azıcık daha ekranlarını hızlı yapsalar kırar geçerler piyasayı.

Dandik denilen excalibur bile 3ms panel koyuyor.

Acer alınır alınırda çok ekran şikayeti var.

Acer nitrolar aslında güzel cihazlar. Fakat azıcık daha ekranlarını hızlı yapsalar kırar geçerler piyasayı.

Dandik denilen excalibur bile 3ms panel koyuyor.

Acer alınır alınırda çok ekran şikayeti var.
Dostum, sen tek Nitro mu kullanıyor sanıyorsun bu paneli? Aslında sende tanıdık geliyorsun da artık tam konuşamıyor gibisin geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı