Lenovo LOQ laptop alınır mı?

Bütçe
30K
Monster'ın fiyat performans bandında her zaman daha iyi laptoplar var Technopat'ta Monster övmeye kadar geldik ya. Keşke adam gibi F/P ürünü olsa da Monster alın desek. Komik olan tarafı neden Monster almalıyım desem savunamazlarda.

Hiçbir markayı ne övüyorum ne gömüyorum, hangisi güzel iş çıkarırsa ondan yanayım. Victus kullanmama ve cihazımdan memnun olmama rağmen daha iyi olduğu kanısına vardığım Monster'i öneriyorum. Bu konuda @646148 @Xevanior hocalarımdan öğrendiğim kadarıyla bu bütçede limitler konusunda en iyi iş çıkaran cihaz Monster'in attığım modeli. Bildiğim kadarıyla 12500H ve 12650H modeli dışında hiçbir modeli alınmaz. Genel olarak kötü cihazlar ürettiklerini de biliyoruz. Savunmaya gelirsek, laptop sahibi iseniz marka ve modelini söyleyip ThrottleStop programında limits kısmının fotoğrafını atarsanız karşılaştırma yaparız.

Monsterın fiyat performans bandında her zaman daha iyi laptoplar var technopatta monster övmeye kadar geldik ya. Keşke adam gibi f/p ürünü olsada monster alın desek. Komik olan tarafı neden monster almalıyım desem savunamazlarda.
Gayet iyi sebepleri var öneren cogu kisinin, hayattaki tek laptop bilgileri "monster excalibur alinmaz" dan ibaret degil :D Cihaz onerisi istesem yuksek ihtimal sorunlu cihaz atacaksin.

Hiçbir markayı ne övüyorum ne gömüyorum, hangisi güzel iş çıkarırsa ondan yanayım. Victus kullanmama ve cihazımdan memnun olmama rağmen daha iyi olduğu kanısına vardığım Monster'i öneriyorum. Bu konuda @646148 @Xevanior hocalarımdan öğrendiğim kadarıyla bu bütçede limitler konusunda en iyi iş çıkaran cihaz Monster'in attığım modeli. Bildiğim kadarıyla 12500H ve 12650H modeli dışında hiçbir modeli alınmaz. Genel olarak kötü cihazlar ürettiklerini de biliyoruz. Savunmaya gelirsek, laptop sahibi iseniz marka ve modelini söyleyip ThrottleStop programında limits kısmının fotoğrafını atarsanız karşılaştırma yaparız.
13500HX modeli asil iyi olan model.

Monster ile de çalıştım fakat benim ve arkadaşlarımın hiç iyi tecrübelerimiz olmadı Monster ile ilgili sıcaklıktan kasa yamulmasından, klavye tuşunun 2 ayda soyulmasından ısınıp kapanmasına kadar ve daha nice driver ve fan sorunları o yüzden Monster'dan uzak duruyorum artık.
Tercihlerim Lenovo, ASUS, Dell, Acer oluyor çoğunlukla.
monsterin hangi modeli acaba?

Monster'in hangi modeli acaba?

Abra, Tulpar ve Semruk, en düşükten en zirveye hepsini kullandım, sorunların %90'ını Abra ve Tulpar serisinde yaşadım, Abra ve Tulpar'ı iade ettim Semruk ise sahada kullanılıyor en azından bir şey olursa içim acımayacağı için malzeme kalitesi rezalet Semruk serisi dışında.

Yeni konular

Geri
Yukarı