Lenovo LOQ RTX 4050 laptop iyi midir?

Large TV Man

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar bir aksilik olmazsa yarın linkteki laptopu alacağım. İşlemcisi üzer mi, işlemci hakkında inceleme videosu bulamadım (render vs. işlerle uğraşmıyorum, kullanım amacım dersler ve oyun oynamak). Bu modeli kullananlar varsa görüşlerini belirtirlerse çok müteşekkir olurum.

Edit: Oynayacağım en ağır oyun muhtemelen RDR 2 olacak.

Ben de bu laptopu almayı düşünüyorum şu ana kadar bulabildiğim eksileri ekranının %45 NTSC olması ve işlemcisi. Keşke bundaki işlemci olsaydı hem daha iyi performans hem de pil süresi açısından daha iyi. LENOVO LOQ/ Ryzen5-7640HS İşlemci/ 8GB Ram/ 512GB SSD/ RTX 4050 Ekran Kartı/ 15.6"/ W11/ Gaming Laptop 82XT0022TX
Hocam daha önce çok iyi bir panel kullanmadıysanız ve grafik vs. işlerle uğraşmıyorsanız %45 NTSC kesinlikle rahatsız etmeyecektir. İşlemcisi keşke 7640HS olsaydı dediğiniz gibi.

Hocam daha önce çok iyi bir panel kullanmadıysanız ve grafik vs. işlerle uğraşmıyorsanız %45 NTSC kesinlikle rahatsız etmeyecektir. İşlemcisi keşke 7640HS olsaydı dediğiniz gibi.

M1 MacBook kullanma şansım oldu ama yine de katılıyorum bana göre parlaklık renk kalitesinden daha önemli çünkü herhangi bir içerik üretimiyle uğraşmıyorum 350 nit 144Hz ekran gayet iyi bence izlediğim testlerde de çok az ışık sızması yapıyordu ve tepkime süreleri gayet iyiydi üstüne bir de G-Sync koymuşlar resmen al beni diyor laptop da işte bekliyorum nedense.

Yeni konular

Geri
Yukarı