Lenovo P15v Monterey 12.3 boot hatası

ilkertulgar

Femtopat
Daha fazla  
BIOS ayarlarını kurulum videosundaki gibi yaptım tabii BIOS ve üreticiler farklı olsa da benzer şeyleri aynı şekilde yapmaya çalıştım.
Kurulum yaptığım bilgisayar:
Lenovo P15v.
Sistem özellikleri:
İşlemci Intel(r) Xeon(r) W-10855m CPU @ 2.80GHz 2.81 GHz.
Takılı RAM 32,0 GB (kullanılabilir: 31,7 GB)
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Ekran kartı Intel UHD P630, NVIDIA Quadro P620.
Sabit disk Samsung mzvLW256HEHP-000l7

1654511600692.png

Neden yaptığını anlayamadım, yardımlarınızı rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmaj Video linkinden ulaştığımız Monterey imajı EFI bir çok kez denedim kurulumda içerisinde gelen 10. nesil laptop olan dosyayı Config.plist olarak değiştirdim en ileri seviyeye o getirdi
internetten bulup indirdiklerim boot bile etmiyordu . şimdi bu hata var önümde.

Öncelikle gönderdiğin dosya için teşekkür ederim. işe yaradı kurulum yapabildim fakat

eternet takınca reset atıyor wifi çalışmıyor hoparlör aynı şekilde ekran kartını görmüyor gibi bir sürü sorunum var kendi sistemi uygun nasıl driver bulup efı ye atabilirim onu öğremem gerek .

Ekran kartınız için buna bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ethernet ve Wi-Fi için AIDA64 üzerinden ağ kısmına bakıp modellerini öğrenin.

İlginiz için teşekkürler ederim ağ ses sorunlarını çözdüm. Bluetooth ekran kartı gibi problemlerim kaldı onları da bu video ile çözüme kavuşturup başarılı bir şekilde yazacağım.

İlettiğiniz video sayesinde kişiyi takip ederek bir sürü sorunumu çözdüm tek bir sorunum kaldı 5 gündür onunla uğraşıyorum HDM ve TYPE C 2 monitöre bağlamak istiyorum .

Fakat sadece TYPE C den görüntü aldım type c ye görüntü gelince laptop ekranı gidiyor Diğer HDMI portu hiç bir veri alıp göndermiyor.

Plartform id leri gezdim konnektörlere baktım SMBIOS ayarlarını denedim .

Fakat ilerleme kaydedemedim .

Başka bir fikriniz var mı acaba .

Son düzenleme:
Hocam onun için önerebileceğim bir tek bu var.

Bu işe yaramadı fakat araştırma sonucu bir Config bulup kendime uyarladım 2 HDMI takılı 2 ekrana görüntü aldım fakat laptop ekranına bir türlü görüntü gelmiyor.

Ekranlar kısmında 3 ekran birden görünüyor ama Laptop ekranı simsiyah

Geri
Yukarı