Elektronik LENOVO R25f-30 24.5inch Monitor 280 HZ VA 4299 TL

3 hafta öncesinde bende monitör arayışındaydım ama 280 Hz bir monitör alacaksanız bence kesinlikle bilgisayarınız oynayacağınız oyunda 280FPS+ üstü vermeli, ikinci olarak ise FPS için VA panel almayın, anca film izlenir benim düşüncem, bence gidin IPS 165-180Hz bir monitör alın.

Bu linkte attıgın model IPS panel 165Hz versiyonu şahsi düşüncem IPS panel 165Hz alıp 700TL fazla ver çok daha mantıklıdır. 25I30 monitör için incelemem mevcut.

Bu linkte attıgın model IPS panel 165Hz versiyonu şahsi düşüncem IPS panel 165Hz alıp 700TL fazla ver çok daha mantıklıdır. 25I30 monitör için incelemem mevcut.

ips monitör geldi bile hocam teşekkür ederim incelemenizi dün gece okumuştum.

1708842361644.png

FPS oyuncusuyum.
Monster'in 240Hz VA panel monitörü ile immo3 oldum. (Valorant)
Yani bu monitörü almanız da sakınca görmüyorum aşırı F/P satacak olursanız da rahatlıkla satarsınız 4K'ya anında.
VA ama tepkime süresi değerleri çok iyi.
Yani bence kaçırmamalısınız. 4.299 TL'ye aşırı iyi.

Eki Görüntüle 2125611

FPS oyuncusuyum.
Monster'in 240Hz VA panel monitörü ile immo3 oldum. (Valorant)
Yani bu monitörü almanız da sakınca görmüyorum aşırı F/P satacak olursanız da rahatlıkla satarsınız 4K'ya anında.
VA ama tepkime süresi değerleri çok iyi.
Yani bence kaçırmamalısınız. 4.299 TL'ye aşırı iyi.

Hocam bu monitör zaten 4K-6k bandında bir monitör ve tek iyi yanı 240Hz olması (280Hz modu 30dakika kadar kullanılabiliyor) ancak, bir yerlerden kısmak zorundalar. Panel VA, renkler soluk deniyor, ghosting olacaktır illaki. Yan monitör olarak alınabilir bence. İkinci olarak 165 Hz monitörde de immo 3 olurdunuz bence :)

R25i-30 daha iyi arkadaslar. 500 TL arttirma imkani olan ucarak onu alsin. Monitore gelecek olursak, renk gamutu, maksimum parlaklik ve kontrast bakimindan oldukca basarili. Overdrive ayarlarini bilmiyorum ancak stok haldeki black smearing ve ghosting miktari bana asiri berbat gelmedi. Tabii kullanan birisinden daha detayli bir UFO testi gorursek daha iyi olur.

R25I30 daha iyi arkadaşlar. 500 TL arttirma imkani olan ucarak onu alsin. Monitore gelecek olursak, renk gamutu, maksimum parlaklik ve kontrast bakimindan oldukca basarili. OverDrive ayarlarini bilmiyorum ancak stok haldeki Black smearing ve ghosting miktari bana aşırı berbat gelmedi. Tabii kullanan birisinden daha detayli bir UFO testi gorursek daha iyi olur.

5K buna vereceklerine

5999 TL'ye 240 Hz IPS alsınlar daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı