Lenovo V155 15API alınır mı?

Halit57

Hectopat
Daha fazla  

Bunu yarın sipariş edeceğim, kullanan arkadaşlar var mı, tavsiye eder mi? Bu fiyata başka yok SSD'li ve 8 GB RAM'li. Kullanım amacım film izlemek, webde gezinmek. Belki PES, FIFA falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Al ama genel olarak oyun performansı bekleme.
Oyun performansı beklemiyorum belkimpes fifa sadece web de gezinme film amaçlı. Sipariş verdim büyük ihtimal yarın elimde olur inşallah sorunsuz gelir de uğraşmam. Geri iade filan nasıl oluyo bilmiyorum kesin sorun çıkarırlar.

Oyun performansı beklemiyorum belkimpes fifa sadece web de gezinme film amaçlı. Sipariş verdim büyük ihtimal yarın elimde olur inşallah sorunsuz gelir de uğraşmam. Geri iade filan nasıl oluyo bilmiyorum kesin sorun çıkarırlar.

Kutuyu açtığın anda iade icin cihazı Lenovo Türkiye'ye gönderip rapor almanı isterler. Bu rapor da en az 1 hafta 10 gün sürer

Kutuyu açtığın anda iade icin cihazı Lenovo Türkiye'ye gönderip rapor almanı isterler. Bu rapor da en az 1 hafta 10 gün sürer
Peki diyelim ürün arızalı çıktı o zaman nolucak? Bide Windows u crackli yüklerseniz garanti dışı kalır demişti media markt çalışanı.
20-30 liraya satılan key lerde olmazmış.

Laptop elime ulaştı Windows 10 pro yükledim paketleme filan çok özenliydi ama soğuktan dolayı baya nemliydi ekran filan ıslanmış. Aklıma takılan garanti süresini Lenovo dan sorgulattım. 3 yıldan 27 ay kalmış. Satan firma toptancı o yüzden mi kaynaklı. Aldığım tarihten itibaren olması gerekmez mi?

Aldığın tarihten olması gerekir. Firma ile iletişime geçin. Nemli olmaması gerekir. Gerekirse iade edin.
Bugün arayacağım. Peki üründe kasada veya ekranda jelatin olması gerekir mi? Ben daha önce hiç laptop almadım bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı