Lenovo Y510p Nasıldır?

MSI Ge60 modellerine bakabilirsin bu modelin ekran kartı s'li bazı oyunlar uyumlu değil ve s'li ekran kartı çok ısınır ,bu modelde de var bu sorun soğutma yetersiz.

Anlıyorum, oyun oynayacağım fakat cod, bf gibi yüksek grafik gerektirmeyen oyunlar oynuyorum. Hadi gerektirse de medium ayarlarda beni tatmin edecek bir notebook arıyorum. Monster'dan çok şikayet duydum çok fazla garantiye yollanıyormuş bilgisayarlar sanırım. MSI ge60 alacaktım fakat vatanda bulunmuyor ge70 serisi de biraz pahalı.

2 sene sonra çıkan oyunları ultrada oynamaya çalışmayacağım. Öyle bir takıntım yok, performans olarak 2 yıl sonra da beni mutsuz edeceğini sanmıyorum.

Sorun çıkabilir elbette tanrı yapımı değil cihaz sorun MSI'da da çıkabilir. Bana göre bu cihazın ısınmadan başka hiç bir sorunu yok. 2. gündür dikkat ediyorum Lenovo hakkındaki yorumlarınıza, neden "Casper" muamelesi yaptığınızı anlamış değilim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı