Lenovo Y520 80wk için şarj adaptörü önerisi

Squaril

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Kardeşim için ikinci el bir laptop almayı düşünüyoruz. Linkini aşağıda bulabilirsiniz. Satıcı kendisinde orijinal adaptör bulunmadığını ve bize yan sanayi kalitesiz bir adaptör vereceğini söyledi. Nasıl bir adaptör satın almalıyım? Hatta bu laptopu alınır mı? Model sanıyorum ki Lenovo Y520 80wk modeli. Adaptör konusunda orijinal veya orijinale yakın birinci sınıf muadili bir adaptör önerirseniz iyi olur. Fiyatı uygun olursa daha da iyi olur.

Laptop linki: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...canavari-lenovo-legion-y520-1146674269/detay/

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar. Kardeşim için ikinci el bir laptop almayı düşünüyoruz. Linkini aşağıda bulabilirsiniz. Satıcı kendisinde orijinal adaptör bulunmadığını ve bize yan sanayi kalitesiz bir adaptör vereceğini söyledi. Nasıl bir adaptör satın almalıyım? Hatta bu laptopu alınır mı? Model sanıyorum ki Lenovo Y520 80wk modeli. Adaptör konusunda orijinal veya orijinale yakın birinci sınıf muadili bir adaptör önerirseniz iyi olur. Fiyatı uygun olursa daha da iyi olur.

Laptop linki: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...canavari-lenovo-legion-y520-1146674269/detay/

Bu alınmaz bu fiyata oyun için alınacaksa 2. el kasa daha makul olur ama bu alınmaz.

Kasalar daha pahalıya geliyor monitör vs. masrafı eklenince. 1050 ayarında kasalar da pahalı oluyor genelde. 9K bayağı ölü fiyat.

Hayır yeterli düzeyde araştırma yapmamışsınız atıyorum bir dakika.

Aynı fiyata 144 Hz AOC display DDR4 iki katı daha yeni nesil anakart 16 GB bellek GTX1650 sakın laptop almayın.

O attığınız laptop olan cihazı almayın sakın. Kazık.

Aynı fiyata 144 Hz AOC display DDR4 iki katı daha yeni nesil anakart 16 GB bellek GTX1650 sakın laptop almayın.
Cidden güzel sistemmiş. Ben de şöyle bir şey buldum:
Ayrıca kardeşim laptop için ısrar etmeseydi zaten en başından bir apu sistem alıp ileride ikinci el ekran kartı takmayı düşünüyordum fakat çocuk yaz tatilinde memlekete de götürebilmek istiyor. İkna edemedim bir türlü.

Ayrıca kardeşim laptop için ısrar etmeseydi zaten en başından bir APU sistem alıp ileride ikinci el ekran kartı takmayı düşünüyordum fakat çocuk yaz tatilinde memlekete de götürebilmek istiyor. İkna edemedim bir türlü.

Bunları da götürür yanında, yürüyerek gidecek memlekete sanki. 🤣

Bu arada nerede oturuyorsunuz hocam ona göre bir öneride bulunacaktım?

Ayrıca kardeşim laptop için ısrar etmeseydi zaten en başından bir apu sistem alıp ileride ikinci el ekran kartı takmayı düşünüyordum fakat çocuk yaz tatilinde memlekete de götürebilmek istiyor. İkna edemedim bir türlü.
Buda alınmaz hocam.

Bunu da götürür yanında kasayla monitörü taşısın yüriyerek gidecek memlekete sanki. 🤣

Bu arada nerede oturuyorsunuz hocam ona göre bir öneride bulunacaktım?
İstanbul'dan Erzurum'a bunu koyacak yer bulması da mesele hocam :D. Monitör, kasa ayrı ayrı paketlenince birkaç seneye kargo için yapılan harcamayla ayrı PC alınır zaten :D

Ben de sizle aynı görüşteyim fakat çocuk laptop istiyor direkt. 11 yaşında, üniversite yok bir şey yok oyun oynayacak sadece. Masaüstü çok daha avantajlı, farkındayım bunun. Üniversite olmasa kendime de masaüstü alacaktım zaten. Ayrıca masaüstü olunca ethernet bağlantısı eğer kaliteli wireless adaptör ekstradan takılı değilse veya anakartta gerekli donanım bulunmuyorsa şart gibi bir şey zaten ve ben masamı ve odamı vermeye hiç de iyi bakmıyorum :D.

Ben de sizle aynı görüşteyim fakat çocuk laptop istiyor direkt. 11 yaşında, üniversite yok bir şey yok oyun oynayacak sadece. Masaüstü çok daha avantajlı, farkındayım bunun. Üniversite olmasa kendime de masaüstü alacaktım zaten. Ayrıca masaüstü olunca Ethernet bağlantısı eğer kaliteli Wireless adaptör ekstradan takılı değilse veya anakartta gerekli donanım bulunmuyorsa şart gibi bir şey zaten ve ben masamı ve odamı vermeye hiç de iyi bakmıyorum :D.

O zaman laptop alın fakat bu sefer oyun oynayamıyorum diye sızlanacaktır haberiniz olsun. GTX 1050 ile Valorant vs oynar. Ayrıca o cihaz çok ısınıp aşırı ses çıkartır ve ömrünün uzun olacağını sanmam.

Geri
Yukarı