Letgo PlayStation 3 ilanını yayından kaldırıyor

Skywalker 12

Kilopat
Daha fazla  
PlayStation 3 konsolumu satmak istiyorum fakat ürünü ilana koyduğumda "başka birinin telif hakkı veya marka tescil hakkında aykırı bir durum teşkil etmektedir" hatası alıyorum. Çözümü nedir?

Saçma saçma iş yapıyorlar. Bende RX 580 ekran kartımı satılık olarak ilana koydum üstüne öne çıkardım para ödeyerek. Elemanlar sırf ilanımda Google'dan aldığım RX 580 kutusu var diye ilanımı yayından kaldırıyor... Hayır 13 tane fotoğrafın 12'si benim çektiğim fotoğraf, onun yanında 1 tanesi Google'dan aldığım kutu fotoğrafı olduğu için ilanımı kurtarılamayacak şekilde yayından kaldırıyorsun... Çöp site. Daha ne kullanırım ne de bir şey yaparım oradan.

1 tanesi Google'dan aldığım kutu fotoğrafı olduğu için ilanımı kurtarılamayacak şekilde yayından kaldırıyorsun...

O 1 tane görsel yüzünden milyonlarca lira tazminat talep edebilirler.
Telif hakkına saygısızlık edip görsel sahibinden onay almadan fotoğraf kullandığınız için sizin hatanız var.

Saçma saçma iş yapıyorlar. Bende RX 580 ekran kartımı satılık olarak ilana koydum üstüne öne çıkardım para ödeyerek. Elemanlar sırf ilanımda Google'dan aldığım RX 580 kutusu var diye ilanımı yayından kaldırıyor... Hayır 13 tane fotoğrafın 12'si benim çektiğim fotoğraf, onun yanında 1 tanesi Google'dan aldığım kutu fotoğrafı olduğu için ilanımı kurtarılamayacak şekilde yayından kaldırıyorsun... Çöp site. Daha ne kullanırım ne de bir şey yaparım oradan.

Site çöp vs. değil sorun senin görmemende :) Google'da her görselin altında bariz bir şekilde bu yazıyı görürsün "görseller telif hakkına tabii olabilir."

Arkadaş “13 fotoğraf koydum 12’si bana ait” demiş. Kendisine ait olmayan bir fotoğraf için ilanı yayına almamak yerine o fotoğraf hariç yayına alabilir ve durumu bildirebilirler. Bu durumdan dolayı elbette çöp denmez ama iyileştirmeler yapılabilir

O 1 tane görsel yüzünden milyonlarca lira tazminat talep edebilirler.
Telif hakkına saygısızlık edip görsel sahibinden onay almadan fotoğraf kullandığınız için sizin hatanız var.

O zaman o 1 resimi silsin kardeşim? Sen niye benim 14 ₺ ödeyip öne çıkardığım ilanı bana haber vermeden sırf 1 adet resim yüzünden komple yayından kaldırıyorsun? Çöp site işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı