Çözüldü Letgo siparişinin kargo mesajı gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
Geçen günlerde https://www.letgo.com/tr-tr/u/aras-elektronik_9c5d2146-da0f-4e70-b80f-569ab9544617 adlı satıcıdan ekran kartı aldım. Yapması gereken iş kargoya vermesi ve en geç birkaç günde elime ulaşması. Bana Yurtiçi Kargo ile kargoya verdiğini söyledi fakat ne bir mesaj geldi ne de bir işaret. Tüm WhatsApp konuşmaları elimde. Numarası da elimde, banka hesap bilgileri de aynı şekil elimde. Dolandırıcı demek istiyorum fakat satıcı hala yardımcı oluyor ve bana kargoda gözüktüğünü, kısıtlama nedeniyle kargoların ciddi anlamda aksadığını söyledi. Kendisinden kargo takip no.sunu istedim ve bekliyorum. Bu işin sonu hayır değil gibi. Sizlerin de görüşünü almak istedim. Ayrıca mobil uygulamada konum Ankara; PC üzerinden girdiğimde ise İstanbul olarak gözüküyor. Neye güveneceğimi şaşırdım. Cidden bu Letgo uygulaması rezalet. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Caranthir Ar Feiniel
Son durum nedir? Hesaba baktığım zaman böyle bir şey çıkıyor.
_20210506_205211.JPG

@Caranthir Ar Feiniel
Son durum nedir? Hesaba baktığım zaman böyle bir şey çıkıyor.
Eki Görüntüle 1011060

Ben şikayet etmiştim belki birkaç kişi daha etmiştir kapatmışlardır

Hocam yeni bir gelişme var mı? İlk mesajınızdaki linke tıkladığımda aradığın sayfa bulunamadı diyor.

Umarım parasını geri alabilir arkadaş. Keşke kapora gibi bir şey yapsaydı demek istiyorum ama çok geç. ☹️

Kendisi benimle kibar bir şekilde iletişime geçti iade konusunda kuşkunuz olmasın kargonuz cuma günü de ulaşmazsa bize söyleyin hemen iade edelim dedi. Kendisi dükkan adresini vs her şeyini verdi zaten. Kargo firmalarının neredeyse çöktüğünü bazı firmaların siparişleri bu yüzden ertelediğini söyledi. Peki dedim bende bekliyorum. Zaten dolandırıldıysam çoktan gitti o para. Dolandırılmadıysam ve bugün elime ulaşırsa haberdar ederim. Teşekkürler.

Kendisi benimle kibar bir şekilde iletişime geçti iade konusunda kuşkunuz olmasın kargonuz cuma günü de ulaşmazsa bize söyleyin hemen iade edelim dedi. Kendisi dükkan adresini vs her şeyini verdi zaten. Kargo firmalarının neredeyse çöktüğünü bazı firmaların siparişleri bu yüzden ertelediğini söyledi. Peki dedim bende bekliyorum. Zaten dolandırıldıysam çoktan gitti o para. Dolandırılmadıysam ve bugün elime ulaşırsa haberdar ederim. Teşekkürler.
Kargo kodu hakkında ne diyor? Anlamıyorum neden vermediğini

Letgo olayını sorsaydınız keşke, neyse. Umarım elinize ulaşır ürün.

Letgo olayını sorsaydınız keşke, neyse. Umarım elinize ulaşır ürün.

Letgo bana mesaj attı. Tüm bilgilerini sakladıklarını ve bir sıkıntı olması durumunda polis aracılığı ile tüm bilgileri verebileceğini söyledi. Hesabıda doğrulanmamış olduğu için ve birden fazla kişi raporladığı için haliyle askıya alınmış.

Letgo bana mesaj attı. Tüm bilgilerini sakladıklarını ve bir sıkıntı olması durumunda polis aracılığı ile tüm bilgileri verebileceğini söyledi. Hesabıda doğrulanmamış olduğu için ve birden fazla kişi raporladığı için haliyle askıya alınmış.
Anladım hocam. Umarım bir sorun olmaz da ya paranızı ya da ürününüzü teslim alırsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı