Çözüldü Letgo siparişinin kargo mesajı gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
Geçen günlerde https://www.letgo.com/tr-tr/u/aras-elektronik_9c5d2146-da0f-4e70-b80f-569ab9544617 adlı satıcıdan ekran kartı aldım. Yapması gereken iş kargoya vermesi ve en geç birkaç günde elime ulaşması. Bana Yurtiçi Kargo ile kargoya verdiğini söyledi fakat ne bir mesaj geldi ne de bir işaret. Tüm WhatsApp konuşmaları elimde. Numarası da elimde, banka hesap bilgileri de aynı şekil elimde. Dolandırıcı demek istiyorum fakat satıcı hala yardımcı oluyor ve bana kargoda gözüktüğünü, kısıtlama nedeniyle kargoların ciddi anlamda aksadığını söyledi. Kendisinden kargo takip no.sunu istedim ve bekliyorum. Bu işin sonu hayır değil gibi. Sizlerin de görüşünü almak istedim. Ayrıca mobil uygulamada konum Ankara; PC üzerinden girdiğimde ise İstanbul olarak gözüküyor. Neye güveneceğimi şaşırdım. Cidden bu Letgo uygulaması rezalet. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım hocam. Umarım bir sorun olmaz da ya paranızı ya da ürününüzü teslim alırsınız.

Çok teşekkür ederim. Benim de ümidim bu yönde. Olmazsa da sağlık olsun kendi aptallığıma der geçerim onun dışında pek de yapılabilecek adli işlemler dışında pek bir şey yok zaten.

Çok teşekkür ederim. Benim de ümidim bu yönde. Olmazsa da sağlık olsun kendi aptallığıma der geçerim onun dışında pek de yapılabilecek adli işlemler dışında pek bir şey yok zaten.
Satıcı bugün cuma gelmezse iade ederiz demedi mi geldi mi ürün

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı