Letgo'da 2. el laptop satmak

UpgradeNeed

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Ben Letgo'da 3-4 ay önce almış olduğum Lenovo Legion 5 Pro'yu satıp yerine masaüstü sistem toplamayı düşünüyorum. Ürün şu an sadece Vatan Bilgisayar da 29999 TL'ye satılıyor. Benim elimdeki ürünün RAM'i 16 GB yerine 24 GB ve artı olarak 1 TB M.2 SSD bulunmakta. Ben ürüne 26000 bin TL değer biçtim ve en fazla 24 bine inmeyi düşünüyorum. Sizce fiyatlandırma uygun mudur? Yoksa pahalıya mı satış yapıyorum?

Bir tek Vatan'daki fiyata bakıp fiyat biçmek pek doğru olmayabilir. Muadil donanımdaki örnek ikinci el ilanları incelemeniz daha iyi fikir verir.

1 ay içinde 24xxx fiyat görmüş nasıl 24e satacaksın anlam veremedim. Bir ürünü alıp kullanırsın 2.el olur fiyat düşer. Bu böyledir

Alternatif bir yol var mı peki?
Tüm 2. El sitelere koyun tabii ki ve asla get sistemine falan güvenmeyin online satıcak olursanız elden satmayı deneyebilirsin aklıma başka birşey gelmiyor Türkiye için çok büyük bir para 26k ve sız kaç tlye almıştınız ürünü bende 2.el laptop arıyorum online üni sınavları için

1 ay içinde 24xxx fiyat görmüş nasıl 24e satacaksın anlam veremedim. Bir ürünü alıp kullanırsın 2.el olur fiyat düşer. Bu böyledir

22 bin teklif reddettim. 23-24 verirler gibi geldi.
Sahibindene koy orada da ölücü dolu ama Letgo'dan bir tık daha temiz. Letgo tamamen ölücü dolu 50 liraya bir şey koyuyorum adam pazarlık var mı diyor :D

Sahibindende hesap açmak çetrefilli biraz:)

Sahibindene koy orada da ölücü dolu ama Letgo'dan bir tık daha temiz. Letgo tamamen ölücü dolu 50 liraya bir şey koyuyorum adam pazarlık var mı diyor :D
Katılıyorum pazarlık sünnettir ama bunlar direkt öldürüyor ticaret dediğin şey 2 tarafında kazanmasıdır bunlar işi şrszliğe vurmuş

Geri
Yukarı