Letgo'daki ölücüler

Letgoyu aktif kullanırım ama o kadar farklı bir yer ki çoğu 2 liralık şeye 10 lira yazıyor. Bazıları konuşma özürlüsü. Ha dolandırıcı da çok . En sinir olduğum bir şey ise takım olarak akvaryum satıyorum biri gelmiş bana bitkileri sat, yok diyorum takım olarak satacağım bozmak istemiyorum ama laftan da anlamıyor fiyatı artırıyor birde :) önce 1 ay arayla yazdı sonra sık sık yazmaya başlayınca engelledim.

Ölücüler heryerde arkadaşlar sadece letgo veya DH değil. Ekşinin bi yan sitesi vardı adını hatırlamıyorum ekşiduyuru mu ne öyle bişeydi oraya ilan attım. Sıfır Sony Vaio laptop piyasada mağazalar 1100 tl'ye satıyordu o dönem, ben 850 tl yazdım.

"Öğrenciyim param yok 600 vereyim" dedi birisi. Malesef dedim fiyat sondur. Bu sefer malı kötülemeye başladı, o cihaz oyun açmazmış kimse almazmış filan saçmalıyor. Uzun süre mesaj attı her seferinde de teklifi düşürüyor 🙂
Satıldı dedim sonra Sahibindende başkasına 800'e sattım.

Letgo gerçekten adamı sinir ediyor. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar yazarken yine başlıkta yazan kaç GB, bu anakarta şu takılır mı, hangi oyunları kaldırır, babam maaşını alınca alsam olur mu?

Bir arkadaşın dediği gibi alacak adam belli oluyor. Direkt yer neresi diye sorar mesela. Yol parasını düşelim diyen insanlara mal satmayın arkadaşlar. Bazısı da çift hesap kullanıyor çok denk geldim. Önce bir hesapla 200 liralık şeye 100 lira teklif ediyor. O hesabı engel yiyince diğer hesabıyla 150 veriyor.

Utanmaz çok var. Ben şöyle bir bakıyorum adam zaten kendi fiyatını uygun yazmış ona şu olur mu demeye çekiniyorum. Zaten yeterince uygun. Sen ne kadar pazarlık yok takas yok desen de sana sürekli alt fiyatlarda teklifler gelecek.

Sahibinden de de dolu ölücüler Driving force gt direksiyonuma 500 tl istedim kamera ile takas yazdı adam ben değerlendiremem sadece nakit yazdım bu daha pahalı diyo iyide ben satamadıktan sonra ne işime yarayacak kamera ya ihtiyaç mı kaldı artık herkesin telefonun kamerası var böyle boş muhabbet yapan çok.

Ölücüler heryerde arkadaşlar sadece letgo veya DH değil. Ekşinin bi yan sitesi vardı adını hatırlamıyorum ekşiduyuru mu ne öyle bişeydi oraya ilan attım. Sıfır Sony Vaio laptop piyasada mağazalar 1100 tl'ye satıyordu o dönem, ben 850 tl yazdım.

"Öğrenciyim param yok 600 vereyim" dedi birisi. Malesef dedim fiyat sondur. Bu sefer malı kötülemeye başladı, o cihaz oyun açmazmış kimse almazmış filan saçmalıyor. Uzun süre mesaj attı her seferinde de teklifi düşürüyor 🙂
Satıldı dedim sonra Sahibindende başkasına 800'e sattım.
Aynen hocam
Letgo gerçekten adamı sinir ediyor. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar yazarken yine başlıkta yazan kaç GB, bu anakarta şu takılır mı, hangi oyunları kaldırır, babam maaşını alınca alsam olur mu?

Bir arkadaşın dediği gibi alacak adam belli oluyor. Direkt yer neresi diye sorar mesela. Yol parasını düşelim diyen insanlara mal satmayın arkadaşlar. Bazısı da çift hesap kullanıyor çok denk geldim. Önce bir hesapla 200 liralık şeye 100 lira teklif ediyor. O hesabı engel yiyince diğer hesabıyla 150 veriyor.

Utanmaz çok var. Ben şöyle bir bakıyorum adam zaten kendi fiyatını uygun yazmış ona şu olur mu demeye çekiniyorum. Zaten yeterince uygun. Sen ne kadar pazarlık yok takas yok desen de sana sürekli alt fiyatlarda teklifler gelecek.
Ayenn hocam anakart ram işlemciyi 800 koymuştum 650 dedi yok dedi öğrenciyim falan dedi en sonunda kalbini kırdım üst üst üstüne mejas atıyo gece bı de

Laptop satıyordum sahbindene de koymuştum da letgoya da koyayım dedim daha önce letgodan satış yapmıştım çünkü, 3200 yazdım 2900'e kadar düşecektim adamın biri 1500 yazdı ya :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı