Letgo'daki ölücüler

Benzer şeyler.
Screenshot_2019-11-16-11-24-55-812_com.android.chrome.jpg

Bisikletimi koydum 800TL'den. Rahat 10-15 kişi 400-500 tl arası teklif etti. "Şöyleyim. Şurda kullanacağım. Ciddi alıcıyım." gibi cümleler artık sinirden gülme yapmaya başladı bende. Yahu arkadaş ben de ulaşım aracı olarak kullanıyorum sen de kullanacaksın. Sanki sen okula gidiyorsun da ben gitmiyor muyum bu araçla? Okula gidecem diyorsun niye yarı fiyatını istiyorsun? :D Parana göre bakıver işte. Adam gibi pazarlık yapsalar şimdiye 3 kere satmıştım. Desem ki "Ya bisiklet sorunlu. Şu kadar zaman geçti eskidi." vesaire zaten ona göre fiyat düşerim. Yok abi tertemiz ya daha 4 ay olmuş alalı. İhtiyacım oldu satıyorum işte neyin tribindeler çözemiyorum bir türlü :D

1500'e çelik jant sattım geçende Letgo'dan. Adam bana Istanbul'un obur ucundan geliyorum, 50 TL yol parası düşelim diyor. Ulan zaten piyasası 1700 olan şeyi 1500'e veriyorum, bu kadar da oluculuk yapmazsın :) Geliyorsan 200 TL kar icin geliyorsun, bir zahmet 50 TL yol parasini da öde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı