Steam Level arttırma nasıl oluyor?

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
5 levellik hesap ile 40-50 levellik arasında ki fark tuzludur hocam. Hele ki +100 level olursa üstünü siz hesaplayın.

Bu level arttırma olayı nasıl oluyor hocam? Biri oyundan düşen kartlarla oluyor diye biliyorum ama başka yolları da var mı?

Bu level arttırma olayı nasıl oluyor hocam? Biri oyundan düşen kartlarla oluyor diye biliyorum ama başka yolları da var mı?
Ben de düşen kartları birleştirip rozet yapınca 100xp verdiğini biliyorum. Böyle böyle biriktiriliyor ama geçen görmüştüm 2019 yazında bir etkinlikte 50k 100k xp kasanlar varmış. Birdaha da öyle bir etkinlik gelmez tabiki...

Steam seviye botları var, TF2 anahtarları ile steam kart destelerini takas ediyorsunuz. Desteleri XP'ye dönüştürüp seviye yükseltiyorsunuz.

Ben de düşen kartları birleştirip rozet yapınca 100xp verdiğini biliyorum. Böyle böyle biriktiriliyor ama geçen görmüştüm 2019 yazında bir etkinlikte 50k 100k xp kasanlar varmış. Birdaha da öyle bir etkinlik gelmez tabiki...
O yöntem ile kasarak şu an 80 levele kadar kasmıştım. Fakat şu anda level kasmak zor.

Özel etkinliklerde ciddi miktarda xp ile seviye kasabiliyorsunuz. Ancak etkinlik olmadan kartları rozete çevirirseniz 100 xp alırsınız.

Hocam Steam kart koleksiyonu olan herhangi bir oyunun rozetine giriyorsunuz kaç tane kartı varsa artık hepsini alıyorsunuz sonra onun rozetini işlediğinizde size 100 XP veriyor öyle öyle seviyeniz artar tabii ki kartları ucuz olan oyundan yaparsanız daha iyi olur ayritten puan dükkanın da mevsimsel rozet diye bir yer var oradan istediğiniz kadar rozet alabilirsiniz 1 rozet 100 XP ediyor oradan da seviye arttırabilirsiniz.

Steam puaniyla da XP aliniyor. 1K puan 100XP. Onun dişında kart ben 80lvlim çok para gitti kendi cebimden vermedim ama oyun alabilirdim.

Geri
Yukarı