Steam Steam'de level nasıl atlanır?

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dosltar merhaba. Steam level kasıyorum da, topluluk rozetlerini tamamladım. Oyun yeterince alıyorum, bunlardan yapabileceğim başka ne vardır level atlamak için?

Dosltar merhaba. Steam level kasıyorum da, topluluk rozetlerini tamamladım. Oyun yeterince alıyorum, bunlardan yapabileceğim başka ne vardır level atlamak için?
Rozet işlemekten daha kolay ve etkili yol yok. Elinizde olan bütün oyunların rozetini son seviyelere getirin.

Hocam bazı oyunlardan düşürdüğünüz/ topluluk pazarından aldığınız kartlarla bir oyunun rozetini açıyorsunuz ve size XP veriyor. Bunlar da sizin levelinizi arttırıyor. Her oyunda en fazla 5 levele ulaşabilirsiniz, bu da her oyundan en fazla 500 XP kazanacağınız anlamına geliyor. Bunlarla tek tek uğraşmak yerine "Sevinc Level Bot" adlı yerel level botuyla trade yaparak elde edeceğiniz kartlarla levelinizi arttırabilirsiniz.

Örnek: Aşağıdaki resimden de anlaşılacağı üzere 2 CS:GO anahtarı karşılığında (Yaklaşık 160TL) beni 44 level'den 53 levele taşıyacak şekilde ayarlanmış kart desteleri satın aldım.
1676066640594.png
1676066660441.png

Bazı sitelerde koleksiyon kartı setleri satılıyor levelini ve olmak istediğin leveli söylüyorsun satıcıya o da ona göre ayarlıyor.

Ben ücretsiz oyunları alıp IdleMaster'a bırakıyorum gerisini. Geri kalan kartları da satın alıp rozet yapıyorum.

Geri
Yukarı