Steam Steam'de level nasıl atlanır?

Oyun oynayıp kart kazanıyorsun onlardan geliyor.
Peki hocam teşekkürler.

Bazı sitelerde koleksiyon kartı setleri satılıyor levelini ve olmak istediğin leveli söylüyorsun satıcıya o da ona göre ayarlıyor.
Hmm anladım hocam teşekkürler, sağolun.

Hocam bazı oyunlardan düşürdüğünüz/ topluluk pazarından aldığınız kartlarla bir oyunun rozetini açıyorsunuz ve size XP veriyor. Bunlar da sizin levelinizi arttırıyor. Her oyunda en fazla 5 levele ulaşabilirsiniz, bu da her oyundan en fazla 500 XP kazanacağınız anlamına geliyor. Bunlarla tek tek uğraşmak yerine "Sevinc Level Bot" adlı yerel level botuyla trade yaparak elde edeceğiniz kartlarla levelinizi arttırabilirsiniz.

Örnek: Aşağıdaki resimden de anlaşılacağı üzere 2 CS:GO anahtarı karşılığında (Yaklaşık 160TL) beni 44 level'den 53 levele taşıyacak şekilde ayarlanmış kart desteleri satın aldım.
Eki Görüntüle 1664216Eki Görüntüle 1664217
Peki hocam öyle yaparım o zaman, teşekkürler sağolun, adamsınız.

Dosltar merhaba. Steam level kasıyorum da, topluluk rozetlerini tamamladım. Oyun yeterince alıyorum, bunlardan yapabileceğim başka ne vardır level atlamak için?
Topluluk pazarından kart satın alıp onları işle baya bir level veriyor

Dosltar merhaba. Steam level kasıyorum da, topluluk rozetlerini tamamladım. Oyun yeterince alıyorum, bunlardan yapabileceğim başka ne vardır level atlamak için?
Para dökmek dışında level atlama yolu yok diye biliyorum. Ha görev mi ne oluyordu yok ilk topluluk mesajını yaz falan onların hepsini tamamlamak da level atlatıyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı