Level dergisi okuyan kaldı mı?

Eskiden alıyordum. 2016-2021 başına kadar hepsini biriktirmiştim sonra artık bir manası kalmadığını düşünüp bırakmıştım. Dergiler de sırra kadem bastı odamı taşırken uçmuş. Şimdi tekrardan başladım da ben posterler ve Kürşat Zaman için alıyorum zaten.

Eskiden alıyordum. 2016-2021 başına kadar hepsini biriktirmiştim sonra artık bir manası kalmadığını düşünüp bırakmıştım. Dergiler de sırra kadem bastı odamı taşırken uçmuş. Şimdi tekrardan başladım da ben posterler ve kürşat zaman için alıyorum zaten.

Fazla olunca bir manası kalmaz bence zaten tozlu raflarda dururlar öyle boş boş.

Eskisi gibi satılmıyor ama nasıl ayakta durabiliyorlar onu anlamıyorum. Sinan abi ile konuşmalarında işlerin iyi olduğunu söylemişti. İlginç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eskisi gibi satılmıyor ama nasıl ayakta durabiliyorlar onu anlamıyorum. Sinan abi ile konuşmalarında işlerin iyi olduğunu söylemişti. İlginç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biryerlerde alan hala var demek ki her ay çıkartıyorlar posterde koyuyorlar hatta bir dergide Skyrim defteri koymuşlardı.

Evet. Her sayısını düzenli olarak alıyorum. Uzun süredir zevk aldığım nadir şeylerden biri de dergi ve kitap okumak zaten. Takip ettiğim 5-6 dergi daha var. Dergilerin de fiyatlari artıyor, birkaç dergi dışında her ay değil 2 ya da 3 ayda bir çıkıyor artık yeni sayıları. Böyle devam ederse yayından kalkabilirler bile :(

Ben hala alıyorum posterlerini asıyorum okuyorum özenle hala her ay alıp takip eden alıp ciddi okuyan birileri var mı? Artık devir internet devri ama derginin zevki bir ayrı.
Ben her ay alırım genelde.
Alamaz isem dijital olarak okurum. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı