Lexar ve Adata SSD nasıldır?

KeremCo

Hectopat
SSD alacağım, Adata SU630 modeli var 480 GB'lik bir de Lexar adlı markanın NS10 Lite adlı modeli var. Bir de Seagate'in Barracuda modeli var bu kadar gelip bana şu kadar daha para verin şunları alın deneyin, bunlardan hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
SU630 kronik sorunlu, hiç önermem.
Lexar eski diyebileceğimiz bir üretici, ancak bütçe varken onu da tavsiye etmem.
Barracuda iyi bir SSD modeli lakin fiyatı çok tuzlu.
Bütçeniz ne kadar? Barracuda'nın fiyatı 630 TL ve daha düşük fiyata benzer performansı gösteren SSD'ler var.
Bu SSD'lere göz atın, uygun fiyatlı olmasına karşın özellikle Patriot'un 420TBW ömür sunmasından ötürü tavsiyemdir. Kendim kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım, keza aynı modeli arkadaşım da 1 yıldan uzun süredir kullanıyor.
Tabii hazır 600 TL verecek iken en iyisini alayım derseniz: Samsung 860 EVO MZ-76E500BW 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ben de katılıyorum, bazı konularda alakasız bir şekilde sadece belli ürünler önerilebiliyor. Ama SSD konusu gerçekten dikkat edilmesi gereken bir husus. Ve ADATA SU6xx'lerin birçok soruna ev sahipliği yaptırdığı tartışmasız bir gerçek. @Motionless IN White 'ın önerdiği SSD'lere yönelin.

Tüm SSD'ler için ayrıntılı bilgiyi aşağıdan alabilirsiniz.
Kolay gelsin. İyi günler.

Geri
Yukarı