LG-19M38A out of range hatası

The Belegohtar

Centipat
Laptopumda yalnızca 2. ekranı etkinleştiremiyorum. Uzatabiliyorum, yineleyebiliyorum ama yalnızca 2. ekran yaptığımda out of range hatası alıyorum. Technopat'ın hazırladığı out of range hatası nasıl çözülür adımlarının hepsini denedim ama bulamadım bir yolunu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Monitörüm LG-19M38A
Laptopum Lenovo Y520 i5-7300HQ 2.5GHz GTX1050 4 GB

Dosya Ekleri

• Screenshot_332.png
    Screenshot_332.png
    6,3 KB · Görüntüleme: 28
Format son çare oalrak düşünüyorum. Açıkçası daha önce başıma gelmişti bir şekilde çözülmüştü kendi kendine bu sefer çözülmeyince konu açmaya karar verdim. Ayrıca laptopun monitörü çalışıyor. Sadece monitöre bağlarken bir ayarın yanlış olduğunu düşünüyorum.

Format son çare oalrak düşünüyorum. Açıkçası daha önce başıma gelmişti bir şekilde çözülmüştü kendi kendine bu sefer çözülmeyince konu açmaya karar verdim. Ayrıca laptopun monitörü çalışıyor. Sadece monitöre bağlarken bir ayarın yanlış olduğunu düşünüyorum.
GPU driverlarını silip birdaha kurmayı denedin mi?

Out of Range Hatası Nasıl Çözülür? - Technopat Burada önerilenlerin hepsini yaptım. Ama olmuyor. Çok sinir bozucu uzatıp yineleme yapabiliyorum ama sadece bu ekranı kullan dediğimde out of range veriyor. Oyunlarda borderless screeen yapmadığımda verdiği hata gibi. Windowsu direk borderless screen yapma var mı? :D
Discorddan yayın açıp telefondan izledim yayını bir nevi telefonu monitör yaptım. Sonra monitöre geçince ekranlar gitti ama yayın kaldı. Oradan ayarladım ekranı şu an kullanıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı