LG 21.5' MK400H monitör kutuluyken kırılmış

Orhun Albayrak

Centipat
Arkadaşlar selam, bugün masaüstü bilgisayarımı yeniden kurmak istedim bütün ekipmanların hepsini geri yerine çıkartıp kutuların içine ilk teslim aldığım gibi köpüklerin naylonunun içine kadar koydum. Sıfır halinde her şeyine kadar koydum, 2 hafta sonra çıkardım geri, ayaklarını falan her şeyini kurdum. Daha sonra bilgisayara karşıladığım ve açtığım zaman böyle gördüm ne olmuş olabilir? Masrafı nedir? Tertemiz naylonuna kadar koyduğum köpüğüne kadar desteklediğin ve herhangi bir yere vurmadığım için ne olmuş olabilir? Cevaplarınızı bekliyorum.

15708131566552837202979473871911.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisinin karşılıcağını zannetmiyorum büyük ihtimal masraf çıkarıcaklardır kutudayken nasıl kırılmış anlamadım ama bu kullanıcı hatası.
Hocam garantiyi ve servisi yarın arayacağım bana ne kadar masraf çıkarır ve sıfır neredeyse kullanmadığım kutusunda titizlikle koyduğum bişeye nasıl bu hale gelir şok geçirdim cidden üstüne bile bişey koymadım bişey olmasın diye. Evet bencede garantiye almayacaklar ama tahmini masraf ne kadar olur ? Monitörü 650 tl ye almıştık gene monitör kadar masraf çıkarmı tuzlu olmasın mümkünse gözüm gibi baktım çünki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı