LG 24GN650-B 1660 TL'ye alınır mı?

karambyte

Kilopat
Hayırlı geceler, şu an 1660 TL. Bayağıdır takip ediyorum en uygun fiyata düştü. 11.11 de bile belki bu kadar düşer anca. Sizce bekleyim mi yoksa bu fiyata alınır mı? 11.11 de bir ihtimal 1.500'e düşer belki kuponlarla :D Kusura bakmayın sizi de darladım ama.

Kesinlikle alınır. 600 modelini kullanıyorum, aradaki tek fark standı ve benim bu monitörde eksi olarak gördüğüm tek şey standı zaten. 650 modeli stand olarak daha iyi.

Bunu alacağım ancak fiyat konusunda 1500'den 1900 2000 üstüne çıktı şimdi tekrar indi. Acaba 11.11 indirimlerinde daha iner mi bekleyeyim mi, onda kararsız kaldım.

Bunu alacağım ancak fiyat konusunda 1500'den 1900 2000 üstüne çıktı şimdi tekrar indi. Acaba 11.11 indirimlerinde daha iner mi bekleyeyim mi, onda kararsız kaldım.
Dönem dönem fiyatı bir yükselip bir düşüyor. Bence 1500-1600 TL bandında bulabiliyorsanız alın. 144 Hz oranı, IPS paneli, 1ms standartlarına baktığımızda başarılı bir monitör. Ayrıca bizzat kullanıyorum. Merakınız varsa sorabilirsiniz.

Hocam bende aynı monitörü almayı düşünüyorum da, genelde oyun ve film izlemek için kullanıyorum. Curved düşünüyordum da Curved olmasının nasıl bir eksi artısı olur?

Brom ben bayağıdır bakıyorum. IPS panel bence daha iyi bence. Hem filmde hem oyunda iyi. Curved oyunda iyi diye biliyorum. Çünkü boyut arttıkça yakından oynadığında kavisli görme açısını daha iyileştirir diye düşünüyorum.

Hocam bende aynı monitörü almayı düşünüyorum da, genelde oyun ve film izlemek için kullanıyorum. Curved düşünüyordum da curved olmasının nasıl bir eksi artısı olur?
Hocam belirleyici olan model daha çok. Model değil de genel olarak bakarsak siyahlar harici VA'ların bir esprisi yok. Ben IPS bir model almanızı öneririm.

Dönem dönem fiyatı bir yükselip bir düşüyor. Bence 1500-1600 TL bandında bulabiliyorsanız alın. 144 Hz oranı, IPS paneli, 1ms standartlarına baktığımızda başarılı bir monitör. Ayrıca bizzat kullanıyorum. Merakınız varsa sorabilirsiniz.

Tek merakım şu, film izlerken renkler net ve canlı mı? Ayrıca mesela filmde karanlık bir yer var orada böyle gölgelenme, görüntüde bozukluk oluyor mu yoksa her şey net mi?

Geri
Yukarı