LG 27GL63T-B.APD alınır mı?

Bütçe
2000

karambyte

Kilopat
Merhabalar, bu monitör alınır mı? 27" monitörde 1080p çok sorun çıkarır mı? Masa eni 75 cm. 60 Max 70cm uzakta duracak monitör. Bütçem maksimum 2000. benim için en önemlisi yazıların net olması ve renklerin canlı olması. Bu monitör orijinal 8bit. Frc değil. Epey'de frc yazılmış ama orjinalinde direkt 8bit. Ayrıca 400 CD parlaklık sahip. Ders, kod, film ve oyun için kullanılacak.
Merhabalar, bu monitör alınır mı? 27" monitörde 1080p çok sorun çıkarır mı? Masa eni 75 cm. 60 Max 70cm uzakta duracak monitör. Bütçem maksimum 2000. benim için en önemlisi yazıların net olması ve renklerin canlı olması. Bu monitör orijinal 8bit. Frc değil. Epey'de frc yazılmış ama orjinalinde direkt 8bit. Ayrıca 400 CD parlaklık sahip. Ders, kod, film ve oyun için kullanılacak.

27" 1080 nasıl kullanan var mı?

Son düzenleme:
Öncelikle hayırlı olsun, aynı monitörden bende sipariş verdim, eline ulaştıysa önerir misin?
Bir sorunla karşılaştın mı?
Merhaba, vizelerden dolayı yazmaya zaman bulamadım. Evet elime ulaştı ve 27 inç beklediğimden daha büyük geldi. Alır almaz ölü pixel testi yaptım ve herhangi bir ölü pixele rastlamadım. Ghosting biraz var ama benim için sorun teşkil etmediği için bunu umursamadım. Yani renkler güzel, hdr eh işte ben pek sevemedim. Onun dışında herhangi bir sorunla karşılaşmadım. 27 inçte pixeller göze batıyor dediklerinden biraz şüphelenmiştim, acaba çok mu göze batıyor diye, ama benim gözüme pixeller hiç abartıldığı kadar takılmadı. Tabi kişiden kişiye değişir o ayrı konu ama ben gerek 144hz Gsync, gerek renkler ve gerek monitörün yapısı olsun büyük oranda memnun kaldım.
27 inç 1080p de pikseller nasıl? Memnun musunuz? Bize görüntü atabilir misiniz acaba?
Pixeller benim gözüme çok takılmıyor gayet keskin bir görüntü alıyorum ve memnunum. Dediğim gibi bu kişiden kişiye değişebilir. Evde olmadığım için şuan resim atamıyorum.

Merhaba, vizelerden dolayı yazmaya zaman bulamadım. Evet elime ulaştı ve 27 inç beklediğimden daha büyük geldi. Alır almaz ölü pixel testi yaptım ve herhangi bir ölü pixele rastlamadım. Ghosting biraz var ama benim için sorun teşkil etmediği için bunu umursamadım. Yani renkler güzel, HDR eh işte ben pek sevemedim. Onun dışında herhangi bir sorunla karşılaşmadım. 27 inçte pixeller göze batıyor dediklerinden biraz şüphelenmiştim, acaba çok mu göze batıyor diye, ama benim gözüme pixeller hiç abartıldığı kadar takılmadı. Tabi kişiden kişiye değişir o ayrı konu ama ben gerek 144Hz G-SYNC, gerek renkler ve gerek monitörün yapısı olsun büyük oranda memnun kaldım.

Pixeller benim gözüme çok takılmıyor gayet keskin bir görüntü alıyorum ve memnunum. Dediğim gibi bu kişiden kişiye değişebilir. Evde olmadığım için şu an resim atamıyorum.

Çok sağ olun, eve geçtiğinizde detayli fotoğraf atarsanız çok sevinirim. Çünkü ben kod ekranında kullanacağım genellikle ve yazilarin net keskin olması çok önemli. Elinize sağlık.

Çok sağ olun, eve geçtiğinizde detayli fotoğraf atarsanız çok sevinirim. Çünkü ben kod ekranında kullanacağım genellikle ve yazilarin net keskin olması çok önemli. Elinize sağlık.

Merhaba hem oyunda hem de pivot özelliğinde resim yüklüyorum inceleyebilirsiniz.

Fakat fotoğraf çekiminde ne kadar doğru bir kanıya varırsınız bilemem.

Dosya Ekleri

• IMG_20211130_171951.jpg
    IMG_20211130_171951.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 464
  • IMG_20211130_170258.jpg
    IMG_20211130_170258.jpg
    150,7 KB · Görüntüleme: 469
  • 16382821291322078822656738861741.jpg
    16382821291322078822656738861741.jpg
    116,2 KB · Görüntüleme: 423
Merhaba hem oyunda hem de pivot özelliğinde resim yüklüyorum inceleyebilirsiniz.

Evet pek anlaşılmıyor. Oyun oynadiniz mi piksel piksel mi? 8 bit panele sahip. 6 bit frclerden değil. Bayağı iyi olmasi lazim. Alsam mi karar veremedim olamdi iade ederim herhalde.

Sınavların umarım iyi geçer, güle güle kullan bakalım ben bir sorunla karşılacak mıyım, aksi bir durumla karşılaşırsam bende bilgi veririm iyi forumlar.

Merhaba, vizelerden dolayı yazmaya zaman bulamadım. Evet elime ulaştı ve 27 inç beklediğimden daha büyük geldi. Alır almaz ölü pixel testi yaptım ve herhangi bir ölü pixele rastlamadım. Ghosting biraz var ama benim için sorun teşkil etmediği için bunu umursamadım. Yani renkler güzel, HDR eh işte ben pek sevemedim. Onun dışında herhangi bir sorunla karşılaşmadım. 27 inçte pixeller göze batıyor dediklerinden biraz şüphelenmiştim, acaba çok mu göze batıyor diye, ama benim gözüme pixeller hiç abartıldığı kadar takılmadı. Tabi kişiden kişiye değişir o ayrı konu ama ben gerek 144Hz G-SYNC, gerek renkler ve gerek monitörün yapısı olsun büyük oranda memnun kaldım.

Pixeller benim gözüme çok takılmıyor gayet keskin bir görüntü alıyorum ve memnunum. Dediğim gibi bu kişiden kişiye değişebilir. Evde olmadığım için şu an resim atamıyorum.

Allah zihin açıklığı versin. Başarılar.

Geri
Yukarı