LG G Pro vs iPhone 4S

YasinGündüz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi sosyaller, bu iki telefon arasında kaldım. Hangisinden daha iyi performans alırım? Bütçem tam 1000 tl öneriniz varsa yazabilirsin. :)

İlla ikisinde birini seçmek zorunda mısın? Başka modellere de bakabilirsin. O fiyata bunlardan daha iyi telefonlar var o yüzden diyorum.

Kamera konusunda pek takıntılı değilsen Lumia 1320 önerebilirim. Sosyal platformlar ve internet performansı için gayet iyi bir telefon.

Biraz daha beklersen Generel Mobile Discovery Elite 16gb' lık modelini alabilirsiniz.

Eğer şeklini sevmezsen s3 almanı öneririm. Ama sen beklentilerini söylersen daha iyi bir tavsiyede bulunabiliriz.

Bu telefonun sana tek artısı pil gücü olur onun dışında s3 ten daha kötü. 1 GHz çift çekirdekli işlemcisi S3' ten daha kötü uzun vadeli kullanımda sıkıntı yaşayabilirsin. kameralarıyla ram leri aynı. Oyunlarda s3 daha iyi performans verir. Eğer 1000 TL' lik bir bütçen varsa bana sorarsan discovery elite 16gb modeli senin işini çok fazlasıyla görür. Hem uzun vadeli kullanımda sıkıntı yaşamazsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı