LG G2 Deneyimleriniz

@BERWAR Halamım telefonu var A5 2016 onun şarj aleti ile doldurunca daha uzun gidiyor şarjı. Hemde telefon ısınması az gibi, sanki daha hızlı ve akıcı oluyor telefon. Benim bildiğim her zaman orijinal şarj aleti ile doldurulması lazım. Bataryadan dolayıda ısınabilir gibime de geliyor.

@SunSet Orijinal şarj aletiyle doldurma zorunluluğun yok. Senin model de Quick Charge 3.0 hızlı şarj teknolojisi varken benim modelde de 2.0 teknolojisi var. Benim normal de LG adaptörü 1.8 amper eskiden onla dolduruyordum daha sonra bu okullarda dağıtılan ETAB-5 tabletlerin 2.1 amper olan adaptörü elime geçti ve onla şarj ediyorum deli gibi hızlı şarj ediyor. A5 modelinin şarj adaptörünün amperi 1.5 olması lazım, G4 modelinde 1.8 amper, yanlışın olabilir.

@BERWAR Aynen 1.5 de yavaş doldurmakta benim şarj aletime göre. Yavaş doldurduğu için mi daha iyi dayanıyor? Dediğim gibi videolarda ısınan tel A6 şarj aletiyle doldurduktan sonra öyle bir sorun olmuyor telefonda.

@SunSet Patlama modeli NOTE 7 modelinde tek kronik sorundu. Diğer firmaların İphone gibi başka firmalarında sahte batarya ve şarj aleti kullanmaktan dolayı patlama haberleri yaşandı ama bunlar şans işi, kronik sorun değil. Orijinal şarj aleti alman sıkıntı yaratmaz. Tabii günlerce şarj da tutarsan sıkıntı olabilir. Ben uyurken şarja takıyorum sabah yeni şarjdan çıkarıyorum telefonu, aradan 7-8 saat şarj da kalıyor sıkıntı yaşamadım hiçbir zaman. Bir de telefonların çoğunda pil dolduktan sonra şarj adaptörü telefona giden akımı kesiyor zaten. Sen yine de aşırı saatler boyunca şarja bırakma ne olur ne olmaz teknolojik ürün sonuçta.

@BERWAR Tabikide uzun süre bırakmam. Zaten 1 saate şarj %100 oluyor gerekli olunca kullanırım. Hem LG kullananlar için soru sorup cevapladık yardımcı olmuşuzdur arkadaşlara. Bu arada çok hızlısınız konudan konuya cevap yazıyorsunuz. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı