LG G2 mi, Nexus 5 mi ?

Şuan fotoğraf kamerası, ışıksız ortamlarda kasma yapıyor nedense. Video kamerası gayet akıcı ancak fotoğrafta sıkıntı oluyor nedense. Donanımsal bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum, araştıracağım. Belirteyim dedim.

Böyle bir sıkıntıdan bahsedilmedi bana :) Ancak bariz bir biçimde belli, ışıksız ortamda felakete neden olabiliyor.
Video az çok kurtarıyor kendini ancak fotoğraf modunda resmen kasıyor.

Bol ışıklı ortamlarda şahane ancak ışıksız ortamda hiç memnun edici değil.

Uzun lafın kısası ışık yoksa ben de yokum diyen bir kamera. Elimde de bolca video birikti, yüklemeye çalışıyorum :)
Sıkıntılarından bahsedeceğim. İşin ilginç tarafı izlediğim videolarda hiç bu sorundan bahsedilmiyor.
Kamerasını açmadan mı inceleme yapıyor millet anlamadım gitti.

sTr2Ok1.jpg

Dediğim gibi g2 al batarya sorunu yaşarsın nexus 5 leg2 her türlü kamerada ekranda bataryada üstün bir telefon o gıcırdama olayıda şu telefonu bir üstün bide alttan tutarsan geriye dogru bükmeye calısırsan hafiften gıcırdıyor yoksa elindeyken telefon ses duymazsın hic her türlü ikence ettim telefoa :D onun dısında güncelleme mevzusu kafanı yormasın bana göre cok gereksiz birsey custom romlar iş görür ilerde , simdilik güncel telefon nexus 5 in aldığı güncellemede ortada ahım şahım bir yenilik getirmiyo o güncellemeler :)

Kapalı ortamlardaki ışık sorununu FLASH ile çözebilirsin. Bu arada ışıksız ortamda nasıl bir olay yaşandığını da göstereyim sana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kapalı ortamlardaki ışık sorununu FLASH ile çözebilirsin. Bu arada ışıksız ortamda nasıl bir olay yaşandığını da göstereyim sana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yalnız bu ışıksız ortamdaki flash olayı gayet iyiymiş. Bu arada ısınma ile ilgili bir problem varmı acaba?

Hocam kafeste kuş var mı? Varsa hayvancağız o ışıkta uyuyamaz ki. Üzüldüm onun adına.

Isınma sorununu ben de işitiyordum. İnan ki bir kez olsun ısındığını fark etmedim.
Okulda dakikalarca oyun oynayıp film izliyoruz. Isınıyor olsa emin ol bildirirdim burada.
Hiç rahatsızlık vermedi bana, yani o kadar az ısınıyor. Bu konuda kesin ve netim, ısınma problemi yok.
Hele hele kılıf ile yok yok.

Video meselesini de Flash ile çözdüm. Aynı çekimi Flash ile yaptığımda sürekli olarak akıcılık elde ediyorum.
Dışarıda zaten hiç sıkıntı olmuyor.

Kuş var ancak standart lamba kullanmıyorum. Spot olduğu için yönleri değiştirilebiliyor.
Zaten bir tek akşam giriyor yuvaya :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı