LG G2 mi, Nexus 5 mi ?

Şuan elimde G2 var. Gıcırdama falan yok, ve tasarımı da cidden çok iyi.
Saf android yerine renkli bir dünya var bu telefonda. Uygulamalarla günü gün ediyorsun.
Telefonu beğenmeyen arkadaşım olmadı neredeyse.

HS1bQ94.jpg

Aynı para elimde olsun yine hiç tereddütsüz G2 alırdım.

Beyler yalan. Aslında G2 ucuz diye aldı yoksa gönlü Nexus 5'te.

Nexus 5 önerilir. Telefonda hiz, sadelik ve tasarim istiyorsan Nexus tabiki. G2'nin kasasi esnek sanki gicir gicir otuyor. Ayrica Android'de yeni guncelleme ciktigi an ilk olarak Nexus'lara geliyor.

Arkadasim adam videoda kendi soyluyor gicirdiyor diye. Şarj olayi sizin icin onemli olmasin. Normal kullanimda G2 1 gunde %60 civari sarj yiyor. Nexus 5 ise %80. Yani her iki telefonuda aksam sarj etmek zorundasiniz.

İnsan gibi kullanırsanız çıt bile demiyor. Kanırtma girişiminde bulunursanız elbette çıtı çıkar.
Gayet sağlam bir telefon, istemediğiniz sürece ses falan çıkartmıyor, gacırdadığı falan yok.

Batarya süresini de göz önünde bulundurmak gerek. Millet telefonu açıp oynamaya korkarken ben istediğim her şeyi yapabiliyorum.
Her türlü kullanımda 7 saatlik okul zamanımı dolu dolu karşıladı. %20 civarı mutlaka dolu oluyor eve geldiğimde.
Oyun oynamazsanız 2 gün bile gider.

Nexus 5'i de çok denedim ancak hep bir eksiklik hissettirdi bana.
LG G2 kadar cicili bicili değil yani :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı