LG G2 Servis Süresi

Anlamıyorum ya bende öyle diyordum 1 hafta bir şey yoktu. 2.haftası değişim onayı bekliyordu 3 gün sonra aradım onaylandı bir daha 4 gün sonra aradım yeni sıfır cihazla gönderdiler bu kadar abartmayın. Türkiye'de sadece sizin telefon arızalanmıyor. Yüz binlerce arızalı telefonlar var sıraya göre alıyorlar. 1 ayı asıl 25.günü geçerse para iadesine başvurun birde sadece parça değiştiriyorsa başvurun. Zaten sıfırı geliyor niye uğraşayım ki. :)

Anlamıyorum ya bende öyle diyordum 1 hafta bir şey yoktu. 2.haftası değişim onayı bekliyordu 3 gün sonra aradım onaylandı bir daha 4 gün sonra aradım yeni sıfır cihazla gönderdiler bu kadar abartmayın. Türkiye'de sadece sizin telefon arızalanmıyor. Yüz binlerce arızalı telefonlar var sıraya göre alıyorlar. 1 ayı asıl 25.günü geçerse para iadesine başvurun birde sadece parça değiştiriyorsa başvurun. Zaten sıfırı geliyor niye uğraşayım ki. :)
Bizim yaşadığımız durumların aynısı siz yaşasaydınız burada boş muhabbet yapmazdınız zaten. Enayi miyiz biz ? Türkiye de sadece bizi bulmuyor ya bu sorun ? Bence siz bu konulara fazla iyimser yaklaşıyorsunuz. Aynısı size olsaydı, böyle konuşmazdınız.

Telefonun durumuna bakma istedim az önce. Şöyle oldu son durum:
servis 3.png

Sadece "DOA" yazısı eklenmiş. Bu ne demek peki?

Tekrar merhaba. Telefon bugün elime geçti. Yeni bir telefon (Kesinlikle LG olmayacak) alana kadar servisten gelen yeni cihazı kullanacağım. Modeli K520TR Stylus 2:
servis bitti.png

Yeni telefonun LG olsa ne olacak olmasa ne olacak. Türkiye'deki yetkili servislerin geneli böyle ki.
Bu arada hayırlı uğurlu olsun yeni telefonun.

Teşekkürler. Ben de biliyorum çoğunun böyle olduğunu. Fakat diğer belli başlı markaların müşteriyi bu kadar mağdur edeceğini düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı