LG G2 Şu an İyi midir ?

kaan1

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Bu soru daha çok Egemen Bey'e soruyorum. LG G' aldım. Bazı yerlerde telefonu çok kötülemişler. Yok kasarda, yok arayüz öldü de, yok şöyle, yok böyle gibi S4 telefonu resmen kıyaslıyorlar. Bugün LG G2 aldım. Benim 3 sene götürmesi lazım. Sizce hata mı yaptım ? GM Elite den bahsetmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçeye ya Z1 Compact alacaktın ya da G2 alacaktın. Darbelere dayanıklı güzel bir kap al, yine darbelere dayanıklı bir ekran koruyucu al. 2 sene götürür gibi. Teknoloji değişiyor tabii ne olacağını bilemiyoruz.

LG G2 kullanmis biri olarak şunları söyleyebilirim. Çok sade, kullanıcı dostu, 3. Parti uygulamalara gerek yok LG yazılımları sayesinde ki bu benim için önemli bir kriter. Stabillik konusu kişiden kişiye degişiyor. Bana göre gayet akıcı ve kararlı çalışıyor. Ama telefon 2 sene sonra orta sınıf olacaktır işlemcisi, ekran çözünürlüğü, kamerası vs. yüzünden. Bu demek değildir ki 2 sene sonra senin isteklerine cevap vermez. Android L güncellemesi alırmı bilinmez ama LG desteğini çekmediği sürece seni yarı yolda bırakmaz. Bu zamanda alacağınız fiyat/performans olarak en iyi telefondur.

Şuanda 5 senelik telefonlar bile kullanılıyor bir şekilde. G2'nin bu donanımı da (kırmadığınız, bozmadığınız sürece) 5 yıl götürür heralde. Tabi 5 yıl sonra aynı performansı beklemek saçma olur. Ama kullanılamayacak duruma asla gelmez.
Çok doğru bir karar vermişsiniz, hayırlı olsun.

Şuanda 5 senelik telefonlar bile kullanılıyor bir şekilde. G2'nin bu donanımı da (kırmadığınız, bozmadığınız sürece) 5 yıl götürür heralde. Tabi 5 yıl sonra aynı performansı beklemek saçma olur. Ama kullanılamayacak duruma asla gelmez.
Çok doğru bir karar vermişsiniz, hayırlı olsun.
Katılıyorum Sana .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı