LG G3 32 GB Modeli Alınır Mı?

Kaan METİNOĞLU

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
LG G3 şu an alınır mı? Bir de LG G4 çıkacakmış. O da çıkınca almayı düşünüyorum açıkçası. Bir de Gürcistan'a gidip alırsam kaç TL'ye mâl olur? Kâr eder miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi lg g3 şuan alınırmı
Bide G4 çıkacakmış o çıkınca almayı düşünüyorum açıkçası.
Bide gürcistana gidip alsam kaç TL ye mal olur ? kar edermiyim
teşekkürler,
Cihazda biraz şarj problemi var. Gürcistan'dan ne kadara alırsınız bilmiyorum ama nerdeyse bütün ülkelerde vergiler bizden daha az elektronik cihazlarda. O yüzden muhtemelen kar edersin.

Cihazda biraz şarj problemi var. Gürcistan'dan ne kadara alırsınız bilmiyorum ama nerdeyse bütün ülkelerde vergiler bizden daha az elektronik cihazlarda. O yüzden muhtemelen kar edersin.
İlk defa duydum. Yine de bilgilendirdiğin için sağ ol.

Dışardan telefon almanın kurduysan kar edeceksen al (eğer düzgün kullanıp telefonu garanti dışı bıkrakmayacağım diyorsan), acelen yoksa G4 bekle. Çünkü telefon çok üstün özelliklerle gelecek. Ama şöyle bişe var;
Yeni çıkacak 64 bit işletim sisteminin tam oturması ve ona uygun uygulamaların artması için en az 1,5-2 sene geçmesi gerek. O yüzden G3 alıp kullanabilirsin. Çünkü dünyanın en zengini de olsan teknoloji senden 1 adım önde gider. .Telefonu güvenli int. sitelerinden alabilirsin. Bazen çok uygun olabiliyor. Bu arada Gürcistan'dan getirdiğin telefon burada IMEI kayd yaptıracaksın. Toplam mâliyeti yaklaşık 150 TL gibi bir şey. O aradaki fark senin için sıkıntı değilse hiç uğraşma Türkiye'den al. Kolay Gelsin.
(Gençlerin gözü hep üst modellerde, 20-25 yaşında anlayacaksınız ama çok fazla da gerekli bişe olmadığını.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı