LG G3 nasıldır?

Muhammed Konca

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir telefon almayı planlıyorum. Bir kaç inceleme videosu izledikten sonra LG G3 almayı düşünmeye başladım. Telefonu kullanan veya hakkında fikir sahibi olan arkadaşlar var mı bunu merak ediyorum. Teşekkürler, iyi forumlar.

Akif Peköz, benim de kıyaslama konusunda aklıma gelen ilk telefonlardan birisi o olmuştu ancak, kıyaslama yaptığım zaman sadece kamera olarak iyi olduğunu gördüm. LG G3'ün ekranı gerçekten çok yüksek bir çözünürlük sunuyor. Bunun yanı sıra işlemci performansı olarak da biraz daha iyi olduğunu söylemek mümkün. LG G3 kullanarak 4k video kayıt etme seçeneği de sunuluyor kullanıcılara, bu özellik Xperia Z2'de mevcut ancak sadece kamera için diğer pozitif özelliklerden vazgeçebileceğimi sanmıyorum. :)

Tuna Yücer, arkasında bir tuşa rastlayamadım hangi tuşlardan bahsettiğinizi biraz açıklamanız mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony Xperia Z2 almayı da düşünüyorsan önermem. Telefonu kullanmadım ama kullanıcı yorumları çok da iyi değil. Telefonun 4K çekerken çok ısındığınız söylüyorlar. Hatta bunu Teknoseyir sitesindeki incelemelerde okumuştum. Ki çoğu kullanıcı telefonun ısındığını söylüyor.

4K hiçbir işine yaramayacak. Sen 4K çekeceksin fakat Full HD izleyeceksin.

Telefonun 20 mp olmasına bakma. Otomatik çekim yapacaksan kazığı yiyeceksin.

Sonuç olarak G3 iyi bir telefondur. Alabilirsin. Seni üzeceğini sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı