LG G3 Nasıldır?

Batuhan008

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat takipçileri, LG G3 kullanıcıları bizlerle telefonun nasıl bir performans sergilediğini, ipuçlarını, telefona uygun en iyi temanın hangisi olduğunu, telefonun şarj süresinin ne kadar gidip gitmediğini paylaşabilirler mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 aydır g3 kullanıcısıyım şuana kadar çok memnunum. hiç bir takılma kasma yaşamadım. asphalt8 ,modern combat5 oynuyorum hiç kasma yaşamadım.abartılacak kadarda ısınma olmadı normal bi telefonun ısınması kadar bir ısınma oldu.tek ısınmayı 4k video çekiminde kameranın bulunduğu kısımda oldu.pil performansı da beklediğimden çok iyi 1 gününü rahat çıkartıyor devamlı müzik dinlediğim , sosyal ağlarda takıldığım halde. almanı tavsiye ederim.

Bende LG G3 kullanıcısıyım ve telefonumdan çok memnunum performans konusundada pil konusundada almanı tavsiye ederim kullanmayan bilemez. Tema konusundada lg'nin kendi mağazası var SmartWorld diye burdada birçok tema var klavye teması olsun telefon teması olsun. ben 4 aydır kullanıyorum.

evet benim söylediklerimin tam aksini söyleyenler var ama ben söylediklerimde ciddiyim şuan kadar sıkıntıya sokacak bir yönüyle karşılaşmadım seni çok rahat idare edecektir hatta fazlasıyla.

Genel olarak kim ne kullanıyorsa o en iyisidir zaten. Neyse G3 e bulaşma zira bizzat inceledim kendim G2 kullanıyorum ve G3 de daha menü ye girer girmez telefonun sorunlu oldugunu anladım. 2 GB Ram'li modelini inceledim. 2K ekrana işlemci yetmiyor artık milletin dilinde tüy bitti söyliye söyliye. G3 sorunlu bir cihaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı