LG G3 nasıldır?

Bende Teknosadan aldım, cuma gece 1'de çektim şarjdan hala şarjım %38 wi-fi açık sosyal paylaşım sitelerini kullanıyorum,fotoğraf çekiyorum,güncelleme yapıyorum ısınma,kasma türü şeyleri yaşamıyorum Vatan Bilgisayar ile ietişime geçmeni tavsiye ederim.
Bir kaç soru daha sorabilir miyim? Benim telefonumun kamerasının altına bastırınca arka kapaktan ses geliyor orada boşluk var ve ekranın kenarlarında çok az boşluk var ama sürekli toz kaçıyor sende de var mı bunlar yoksa vatan bilgisayara gidip konuşacağım.

Bir kaç soru daha sorabilir miyim? Benim telefonumun kamerasının altına bastırınca arka kapaktan ses geliyor orada boşluk var ve ekranın kenarlarında çok az boşluk var ama sürekli toz kaçıyor sende de var mı bunlar yoksa vatan bilgisayara gidip konuşacağım.
Ben akıllı kılıfla beraber aldım kılıfla kullanıyorum,şimdi baktım söylediğin ses olayı boşluk olayı bende yok elimle kontrol ettiğimde böyle bir problem göremedim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı