LG G3 nasıldır?

N.K.O.W

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba, tam olarak kararımı vermeden önce sorayım dedim. LG G3 32 GB alacağım, onun alternatifi bir cihaz var mıdır? Donanımın yanında yazılımı ve güncelleme olayı vs. benim için oldukça önemli. Yorumlarınızı bekliyorum.

G3 ısınma sorunlarıyla meşhur bir telefon. Size tavsiyem Z2 almanız olacaktır. Oldukça güçlü ve bir o kadar güzel tasarıma sahip. Asus'un desteğide cabası.

Ben LG G3 16 GB kullanıyorum sıkıntısı yok. Güncelleme alacaktir hemen vazgeçilmez zaten android m alacak galiba. Telefon isiniyor o dogru ancak oyun oynarsan isinir. Sarji uzun götürüyor beni. Kasma yok ancak isinmasi seni rahatsiz edebilir en onemli etken isinmasi ekran 2k oldugu icin isinabilir. Alırsan pisman olmazsin.

Şarjı gitmiyor ve ısınıyor. Ayrıca arkadaşım hiç oyun oynamaz sosyal medyada bile oldukça aktif değil şarjının 1 gün gittiğini söylemesine rağmen bir kaç ayda kasmaya başladı telefonu.

Şarjı gitmiyor ve ısınıyor. Ayrıca arkadaşım hiç oyun oynamaz sosyal medyada bile oldukça aktif değil şarjının 1 gün gittiğini söylemesine rağmen bir kaç ayda kasmaya başladı telefonu.
Bende oyle bisey yok oyun oynarim internette gezerim video izlerim sarji dedigin gibi degil. Bir kere hard reset atinca duzelir ilk android 5.0 da iken bende oyleydim hard reset ile duzeldi telefon sistem oturdu.

Hard reset nasıl atılıyor dosyalar gidiyor mu arkadaşa önereyim? İlk güncellemeden önceki halinde de şarjı pek iyi gitmiyordu ama telefon o kadar kasmıyordu en azından.

Hard reset nasıl atılıyor dosyalar gidiyor mu arkadaşa önereyim? İlk güncellemeden önceki halinde de şarjı pek iyi gitmiyordu ama telefon o kadar kasmıyordu en azından.
Verilerini yedeklesin telefon ilk güne dönecek youtubede var videolari ses kisma ve pover tusuna basili tutsun lg logosu gelince pover tusundan elini ceksin (ses kisma tusuna hep basili tutsun) elini cektikten sonra tekrar basili tutsun menu gelecek yes yes deyip gecsin. Dokunmatik calismaz pover tusu ile secilir ses kisma ve acma tuslari ile hareket edilir vidoyu izlesin ama kesinlikle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı