Lg g3 sorunlarım

Heronn

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar, LG G3 aldım. Birkaç sorunum var, bunlar herkeste var mı?
  1. Kasma ve donma.
  2. Aşırı ısınma.
  3. Çabuk geçen pil.
  4. Kameranın altında kapağa basında boşluk olduğunu hissediyorum.
  5. Ekran çerçevesinde çok az bir boşluk var ve sürekli toz kaçıyor.

Eğer bu sorunlar herkeste varsa param boşa gitti demektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ve kardeşim lg g3'ün 32GB olan versiyonun beyazı var.

1.Kasma çok nadirde olsa büyük uygulamalarda oluyor.Donma bir kere oldu onun nedeni istanbul üzerinden bilinmeyen bir telefon geldi telefon kendini kilitledi.Bataryasını çıkartıp tekrar açtım düzeldi.Bir dahada hiç donma yapmadı.
2.Ben orjinal lg kılıfıyla kullanıyorum evet ısınıyor.Ama bu performansı pekte engel olmuyor aşırıda değil.
3.Ekran full parlaklıkta kullanırsan tabi şarjın çabuk biter telefon gibi kullanırsan 3 günüde geçer.
4.Boşluk yok benim g3'te.
5.Toz kaçacak bir boşlukta yok malesef.

Bu arada telefonu bayisinden almadıysan grey marketse refurbished olma ihtimalide olabilir.Ben Başarının bayisinden aldım iki telefonuda.

Merhaba.
Batarya 10-15 şarjdan sonra daha düzenli çalışacaktır.
Isınma mevcut
G2 ile kullanım olarak kıyaslandığında performans düşük.
4k olması ısınmasını ve kullanım performansını etkiliyor.

3 GB RAM olan modeli kullanıyorum. Kasma ve donma yok. Şarj günü kurtarıyor. Aşırı değil fakat ısınma var her telefonda olduğu gibi. Toz olayı hafif var.

G3'ün diğer amiral gemilerine göre daha çok ısınması ve daha kısa pil süresi sunması aşikardır. Bunun için yapılabilcek tek şey ekstra bilinçli kullanmak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı