LG G4 kamera kalitesi

Berwar en yanlış anladın herhalde g4 g5 v10 v20 buunlar aynı detayları aynı renklerı verıyor kısaca v10 a kadar kullandım g4 ü de s7 ile test ettim gece ve gündüz g4 gece de gündüz de s7 ye fark atıyor hem renk hem detaylar konusunda fark atıyor sen istersen dene bir ben tüm amiral cihazları nerdeyse kullandım da konuşuyorum testte karşılaştırmada yaptım sen dene bir kere gece bir kişinin portre resmini flash lı çek de farkı gör gündüz de dene gör.

Lg g4 kamera olarak süper bir cihaz ama geri kalan özellik ve pil olarak anakart sorunu olarak g4 çok yıprandı ama son sürüm 600k üstü sürümlerde ghost creeen anakrt sorunnu pil de vs sorun yok diyorlar .

@revolutıon.... Kullandım, sen yanlış bilgi veriyorsun öyle bir şey yok. Renk doğruluğu dışında diğer dediklerine kesinlikle katılmıyorum. S7 modellerinin sensörü ve diyaframı G4 modelinden daha iyi, dediğin söz konusu bile değil. Detay kalitesi ve keskinlik olarak şuan S7 modelleri piyasada en iyi modeller durumunda.

Canon 750D kullanan biri olarak;

Diyafram sayısı ne kadar küçükse sensör daha fazla ışık alır ve daha iyi çekersiniz. Aynı şekilde ISO aralığı ve performansı iyi olan kamera, telefon, gece fotoğraflarındaki kumlanmayı azaltır.

Ayrıca AMOLED ile çekimin ne alakası var?

G4'ün kamerası cidden iyi, ama S7 den iyi olamaz. Aynı olur ama iyi olamaz. Zira ISO performansı pek de iyi diyemem.

V20'de geride S7 modelinden. NOTE 7 patladı diye Samsung patlıyor algısı yaratmayın, hatasını kabul etti ve kullanıcılarını yarı yolda bırakmadı, isteyenlere telefon, istemeyenlere de paralarını geri iade ettiler. Yere göğe sığdıramadığın LG firmasına bak bakalım hangisi sorunlu telefon üretiyor. G2 modelinden beri kronik sorun çıkartmayan amiral gemisi model LG'de yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı