LG G4 Kullanıcı Görüşleri

Telefonun dış görünüşü vs resimleri kamera çekim kalitesi hakkında resimler, AnTuTu testleri, + ve - leri yani bayağı bir detaylı inceleme yazı ve resim şekilde.

Hangi rengini aldınız ?
Nerden aldınız?
Hangi garanti kapsamında aldınız ?
- Reklamlarda çıkan "Genuine Leather Brown" olan kahverengi deri olanı aldım.
- Avea'dan satın aldım.
- Kutu üzerinde herhangi bir Garanti firması bulunmuyor. Ama LG Electronics Ticaret A.Ş. Garantisi yazılı bir logo var. Sanırım LG'nin kendi garantisi.
20150702_194753.jpg

Hayırlı olsun güle güle kullanın ben LG G3 kullanan arkadaşlar bilir oyunlarda çok ısınıyor. Mesela ben günlük toplam 3 saat clash of clans oynuyorum yarım 10 dakika olmadan ısınmaya başlıyor ve performansı düşürüyor sizden ricam oyun testi yapıp ısınma var mı bildirmeniz. Ayrıca arka kapağı deri kılıf olanı mı aldınız yoksa normal olanı mı ? Nereden ve ne kadara aldığınızı da belirtirseniz sevinirim.

Telefonun ve kutunun resimlerini çekerken IMEI numarasını gizlemeyi unutmayın. Bazıları unutarak paylaşıyorlar.

@Murat Can Güzel Kahverengi deri olanını aldım. Afyon Avea bayisinden 1299 TL resmi satış fiyatı. Isınma konusunda şuanda yok ama oyun yükleyip denemedim hiç. Yaklaşık 1 2 saat uygulama yükledim ayar yaptım vs. ama ısınma olmadı. Sizin için oyundayken ısınmayı gözlemleyip sonucu yazarım.

Telefonun ve kutunun resimlerini çekerken IMEI numarasını gizlemeyi unutmayın. Bazıları unutarak paylaşıyorlar.
Ettim zaten. O kısımdaki imei i çekmedim. Daha önceki cihazımın imei si klonlandı tam bir eziyet oldu bana. Başka hat için kullanımı filan 1 ayda ancak açtırabildim. Resimlerin boyutu yüksek olduğu için siteye yükleyemedim. Hızlıresim den paylaşıcam.

Telefonun dış görünüşü vs resimleri kamera çekim kalitesi hakkında resimler, AnTuTu testleri, + ve - leri yani bayağı bir detaylı inceleme yazı ve resim şekilde.
Telefonun resimlerini ekledim. Antutu ya pek güvenmiyorum ben ama yükleyip sonucu yazarım. Daha resim çekme fırsatım olmadı ama yakın zamanda çekip ekleyeceğim. Ama evde birkaç obje çektim resim kalitesi çok güzel. Resimleri silmeseydim koyardım ama maalesef.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet çok güzel. Ayrıca kulaklığınıda çok beğendim. Eskisinden sağlam gözüküyor.

1.jpg

Ayak üstü bir çekim yaptım. Manuel ayarda iso yu düşürerek çekim yaptım. Yalnız cihazın manuel kısmı profesyonel fotoğrafçılık gibi birçok seçenek var.

@Murat Can Güzel Sizin için Deer Hunter indirip 15 dakika kadar oynadım öyle çok bir ısınma yok. Fakat bunların içinde fan olmadığı için ısınması gayet normal. G3 deki ısınma konusunu duymuştum fakat onun kadar ısınma yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı