LG G4 Kullanıcı Görüşleri

Evet önceden de dediğim gibi, oyun oynarken ısınıyor telefon.

Ben bir sorun yaşamadım OİS konusunda.

Malesef Dual-Flash yok.

O konuda bir bilgim yok açıkçası. Yazıyorsa öyledir ama. Yasada bir açık yakalayıp sözleşmeyle senetle filan hallediyorlar.. Belki öyledir. Arayıp detayları sorabilirsiniz @hakan imat

Ben de LG G4 sipariş ederek aranıza katıldım. Haliyle henüz kullanma şansım olmadı. İnşallah memnun kalırım.
Bu arada özelliklerini yazan arkadaş "Çift Flash" var demiş ama bildiğim kadarıyla tek flashlı. Flashın altındaki sensör renk sensörü diye biliyorum.
Sosyale yeni giriş yapabildim. Ben de çift flash göremedim ama LG Türkiye'de çift flash yazıyor. Oradan bakarak yazdım birkaç özelliğini.

@er36po ve @alpayguzbey Kliksa'da ithalatçı garantili 1500 tl. Fiyatı çok uygun. Sizce almalı mıyım? Garanti sıkıntı çıkarır mı?
Kliksa'dan hiç alışveriş yapmadım. Bir şey söylemem yanlış olur. Ama garantide sıkıntı çıkabilir bence.

Note 2 note 3 note4 note 5 nexus ASUS LG3 G4 onlarca telefon test ettim telefon alip satiyorum 2. El ilk kez bir telefonla guzel resimler cekilebildiguni gordum. LG G4 gercekten harika bir telefon her yonuyle. Zaten yarisabilecegi tek telefon note 5 ama LG4 kral bir model hizli sarzda destekliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller G4 kullanıcılarına birkaç sorum olacak. Şuan cihazın fiyatı 1799 TL. ( Teknosa ve Vatan Bilgisayar'da, Media markt de nette 1999 TL gözüküyor ). İnceleme videolarını baktığımda S6 dan daha iyi fotoğraf çektiğini düşünüyorum. Ancak sarj ve performans konusunda biraz altında sanki. MicroSd seçeneği olmadığı için S6 almayı düşünmüyorum. Ben pek oyun oynayan bir insan değilim o yüzden sizlere şu soruları sormak istiyorum ;

• Batarya performansı hakkında ne düşünüyorsunuz ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu? ( Kullanmış olduğum Z2'nin batarya performansından memnunum 1 ila 1.5 Günü çıkarabiliyorum. )
  • Müzik kalitesi ne düzeyde. Ses kalitesinden memnun musunuz. İncelemelerde pek değinilmeyen bir konu.
  • Deri mi yoksa plastik kapak mı tercih edilmeli. Her hangi birinin dezavantajları ile karşılaştınız mı?

İyi sosyaller G4 kullanıcılarına birkaç sorum olacak. Şuan cihazın fiyatı 1799 TL. ( Teknosa ve Vatan Bilgisayar'da, Media markt de nette 1999 TL gözüküyor ). İnceleme videolarını baktığımda S6 dan daha iyi fotoğraf çektiğini düşünüyorum. Ancak sarj ve performans konusunda biraz altında sanki. MicroSd seçeneği olmadığı için S6 almayı düşünmüyorum. Ben pek oyun oynayan bir insan değilim o yüzden sizlere şu soruları sormak istiyorum ;

• Batarya performansı hakkında ne düşünüyorsunuz ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu? ( Kullanmış olduğum Z2'nin batarya performansından memnunum 1 ila 1.5 Günü çıkarabiliyorum. )
  • Müzik kalitesi ne düzeyde. Ses kalitesinden memnun musunuz. İncelemelerde pek değinilmeyen bir konu.
  • Deri mi yoksa plastik kapak mı tercih edilmeli. Her hangi birinin dezavantajları ile karşılaştınız mı?
Öncelikle şunu belirteyim: ben G4 ü yaklaşık 2 ay önce aldım ve 2 gün sonra iade ettim. Çünkü bataryası çooooook uzun sürede şarj oluyordu ve çok az gidiyordu. Belki benim aldığım telefonda bir sıkıntı vardı bilmiyorum ama bu sorunu çok yaşayan vardı sanırım. Ama onun dışında çok iyi bir telefondu. Hoparlör ve ses kalitesi açısından harikaydı. Bence kahverengi deri çok hoş görünüyor. Gidin ve elinize alın demek istediğimi anlayacaksınız.

Batarya performansı %50 parlaklıkta sadece sosyal medya,whatsapp kullandığım zaman 1 günü rahat çıkarıyor,ama oyun oynadığım veya bol bol selfie felan çekilmeye kalkarsam akşam 1 kez sarj etmem gerekiyor,müzik kalitesi gayet iyi ben memnunum ama yani öyle HTC'nin boomsound gibi değil plastik kapak olmanı tercih ederim deri olan çok çabuk deforme oluyor çok iyi korumak gerekiyor,ama deri olan çok daha şık ben plastik kapak aldım memnunum.

Öncelikle şunu belirteyim: ben G4 ü yaklaşık 2 ay önce aldım ve 2 gün sonra iade ettim. Çünkü bataryası çooooook uzun sürede şarj oluyordu ve çok az gidiyordu. Belki benim aldığım telefonda bir sıkıntı vardı bilmiyorum ama bu sorunu çok yaşayan vardı sanırım. Ama onun dışında çok iyi bir telefondu. Hoparlör ve ses kalitesi açısından harikaydı. Bence kahverengi deri çok hoş görünüyor. Gidin ve elinize alın demek istediğimi anlayacaksınız.

Teknolojik cihazlarda biraz sanş olduğuna inanıyorum. Bu tarz bir sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı