LG G4 Kullanıcı Görüşleri

Z2'yi satmayı düşünüyor musunuz ?

Yakın zamanda Z2'nin ekranı parçalandı, servise gönderdim. 350 Tl'ye yaptırdım. Ancak pişman oldum. Otomatik döndürme ve otomatik parlaklığı çalışmıyor. Kilitliyken açılırken normalden daha fazla sürede uyanıyor. En son çileden çıktığım noktada. Telefonla konuşurken telefon siyaha bürünüyor ve hiç bir tuşu çalışmıyor. Sim kartı çıkartarak bu problemden kurtuldum. Garantiye gönderip neyi varsa çözülmesini istiyorum. Ardından telefonu babam kullansın diye ona vericem. Satmayı düşünmüyorum . Almanızıda istemem :)

Yakın zamanda Z2'nin ekranı parçalandı, servise gönderdim. 350 Tl'ye yaptırdım. Ancak pişman oldum. Otomatik döndürme ve otomatik parlaklığı çalışmıyor. Kilitliyken açılırken normalden daha fazla sürede uyanıyor. En son çileden çıktığım noktada. Telefonla konuşurken telefon siyaha bürünüyor ve hiç bir tuşu çalışmıyor. Sim kartı çıkartarak bu problemden kurtuldum. Garantiye gönderip neyi varsa çözülmesini istiyorum. Ardından telefonu babam kullansın diye ona vericem. Satmayı düşünmüyorum . Almanızıda istemem :)
Bende babama almayı düşünüyorum bu telefonu ben çok beğenmiştim bir süre kullanmıştım vapur da denize düşünce boğazın ortasında kaybettik kendilerini :/ G4 aldım öyle iyi ki de almışım diyorum ama alacaksanız biraz daha bekleyin G5 çıktıktan 1 hafta sonra piyasası baya düşecek 1000-1100TL Civarlarında olacak rahat alabilirsiniz öyle.

Bende babama almayı düşünüyorum bu telefonu ben çok beğenmiştim bir süre kullanmıştım vapur da denize düşünce boğazın ortasında kaybettik kendilerini :/ G4 aldım öyle iyi ki de almışım diyorum ama alacaksanız biraz daha bekleyin G5 çıktıktan 1 hafta sonra piyasası baya düşecek 1000-1100TL Civarlarında olacak rahat alabilirsiniz öyle.

Beklemeyi çok isterdim ancak Z2'nin garantisi bir haftaya dolucak ve şuan gerçekten kullanılmıyor. Bu gün yarın bi telefon alma ihtiyacım var

LG G4 kullanıyorum. Gayet memnunum hem güncel bir cihaz hemde günlük kullanım için gayet yeterli. Kamera muhteşem. Ses kalitesi bence çok başarılı kendim sporcuyum spor yaparken parkta motivasyon için şarkı açtığım zaman çok rahat duyabiliyorum şarkıyı. Sesi yüksek ve kaliteli. Pil ömrü çok oyun oynamayacaksan dert etme ben gayet memnunum. Güncellemeleri takip edersen zaten sorunun olmayacaktır. Alınabilir bir cihaz. Son olarak gittigidiyor.com da daha ucuza bulabilirsiniz. İthalatçı garantili fakat arada 200-300TL fiyat farkı var.

İyi sosyaller G4 kullanıcılarına birkaç sorum olacak. Şuan cihazın fiyatı 1799 TL. ( Teknosa ve Vatan Bilgisayar'da, Media markt de nette 1999 TL gözüküyor ). İnceleme videolarını baktığımda S6 dan daha iyi fotoğraf çektiğini düşünüyorum. Ancak sarj ve performans konusunda biraz altında sanki. MicroSd seçeneği olmadığı için S6 almayı düşünmüyorum. Ben pek oyun oynayan bir insan değilim o yüzden sizlere şu soruları sormak istiyorum ;

• Batarya performansı hakkında ne düşünüyorsunuz ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu? ( Kullanmış olduğum Z2'nin batarya performansından memnunum 1 ila 1.5 Günü çıkarabiliyorum. )
  • Müzik kalitesi ne düzeyde. Ses kalitesinden memnun musunuz. İncelemelerde pek değinilmeyen bir konu.
  • Deri mi yoksa plastik kapak mı tercih edilmeli. Her hangi birinin dezavantajları ile karşılaştınız mı?
6.0 geldikten sonra şarj konusunda aktif kullanımda batarya süresi iyi değil 2 güncelleme aldi hala çözemediler ama güncelleme ile çözümü olur diye düşünüyorum. Müzik kalitesi gerçekten iyi quadbeat3 kulaklikta kaliteli. Ben siyah deri olani kullaniyorum. Yıpranma dahi yok dikkatli kullanıyorum ama sende titiz bir kullanıcı isen deri tercih edebilirsin.
Gittigim tatillerde denizde, memlekette ve aile piknik ve toplanmalarda çekmiş olduğum fotoğraflara baktığımda iyiki de almışım diyebiliyorum. Bundan önce l70 kullaniyordum kullanimda hiz konusunda çok fazla özelliği değişik gelmemişti sonuçta neredeyse aynı stabil lg arayüzü ama benim gibi bir kullanıcı için mükemmel kamerası çok iyi oldu.

Merhaba. LG g4 telefon ile video cekerken kamera yonu nasil degistiriyoruz? Birde video cekerken video ayarlarina giremiyormuyuz? Video sekmesine tikladigim anda video cekimi oluyor. Ekranda ayarlar sekmesi kamera yonu degistirme secenegi yok.

@nil_ Kamerayı açtıktan sonra yukarıdaki ( ... ) tıklayarak manuel yada temel moda geçiş yapabilirsin. Onun haricinde ekranı yukarı aşağı veya sağa sola kaydırarak ön ve arka kamera arasında geçiş yapabilirsin.

@Silinen üye Çok oyun oynuyorsan hangi telefonu kullanırsan kullan 2 kez şarj etmen gerekecektir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı