LG G4, Samsung Galaxy S6 veya HTC M9 ?

KadirCan969

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci-Garson
Öncelikle Merhaba. 4 senelik emektar telefonumu değiştirmeye karar verdim ve Bu senenin bir markanın amiral gemisi olan bir telefon almayı planlıyorum. Sizinde fikrinizini sorayım dedim. Aklımdaki telefonlar
LG G4
Samsung Galaxy S6
HTC M9
Yardımcı olursanız sevinirim
Samsung Galaxy S6 ve HTC M9 un özellikleri belli oldu LG de son 2-3 senedir sağlam ataklar yapıyor Sizce G4 ü beklemelimiyim yoksa Samsung ve HTC arasında seçim mi yapayım ?
Teşekkürler...

Yanlış Bilgilendirme
Saydığın modellerin hepsi piyasaya çıktı ve test etme imkanım oldu. Bence en iyisi iphone 7 plus 128 gb versiyonu. Tavsiye ederim.

Saydığın modellerin hepsi piyasaya çıktı ve test etme imkanım oldu. Bence en iyisi iphone 7 plus 128 gb versiyonu. Tavsiye ederim.
Tüm özellikleri tanıtıldı zaten bu iki cihazın. Cnet gibi güvenilir sitelerden bakabilirsin, özellikleri tanıtılmayıp resimleri çıkmasaydı alay etmeni normal karşılardım.

Bence S6 açık ara önde.
Bu modelide plastik yapsalardı eminim Samsung istediği satışları yakalayamazdı. Metal Gövde, Cam arka yüzey. O kamera çıkıntısına kötü olmuş diyenler var, iPhone 6 ve Plus'a bir baksınlar. Ayrıca o çıkıntı telefona ayrı bir hava katıyor bence. Donanımına söyleyecek söz yok mükemmel olmuş orası ayrı da, batarya performansını merak ediyorum. QHD Ekrana 2600 mAh yeter mi acaba?

Bu modelide plastik yapsalardı eminim Samsung istediği satışları yakalayamazdı. Metal Gövde, Cam arka yüzey. O kamera çıkıntısına kötü olmuş diyenler var, iPhone 6 ve Plus'a bir baksınlar. Ayrıca o çıkıntı telefona ayrı bir hava katıyor bence. Donanımına söyleyecek söz yok mükemmel olmuş orası ayrı da, batarya performansını merak ediyorum. QHD Ekrana 2600 mAh yeter mi acaba?
Haklısın. Zaten Alpha ve Note 4 modellerinde aleminyum'a dönüş yaptılar. Batarya konusunda benimde terettütlerim yok değil. Ancak 14nm Exynos ve LPDDR4 RAM'ler biraz iyi götürebilir bataryayı. Touchwizide yenilemişler ve çok hızlı olmuş. Tasarımı gayet güzel olmuş.

Haklısın. Zaten Alpha ve Note 4 modellerinde aleminyum'a dönüş yaptılar. Batarya konusunda benimde terettütlerim yok değil. Ancak 14nm Exynos ve LPDDR4 RAM'ler biraz iyi götürebilir bataryayı. Touchwizide yenilemişler ve çok hızlı olmuş. Tasarımı gayet güzel olmuş.
Biz Galaxy kullanıcıları yine şanslı, S6 ROM'ları 1.5 - 2 aya çıkar :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı