Note 4 vs LG G4

FurkanGamer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önceki konularımdan bildiğiniz üzere Note 4 aldım. Memnunum fakat kafamı kurcalayan sorular var. LG G4 alma şansım varken Note 4 aldım. Sizce iyi mi yaptım kötü mü?

Eylül ayında Note 5 çıkacak ve Note 4 bence şimdiki değerini kaybedecek. LG G4'e gelirsek daha yeni piyasaya sürüldü için G5 çıkmasına hayli bir zaman var. Note 4 almakla kötü etmemişsiniz ama G4 alsaydınız daha güncel telefon almış olurdunuz.

LG G3 kullanıcısyım. Telefonu pek beğendiğimi söyleyemem. Bu nedenle sizin yerinizde olsam ben de G4 almazdım.
G3'e bakarak G4'ü kötülemeyin. Telefon almadan önce iyice araştırsaydınız zaten G3 almazdınız. G4 gayet başarılı. Note 4'e gelince uzun zaman sonra Samsung'un en beğendiğim telefonu başarılı olmuş.

Merhabalar, samsung telefonları hiç bir zaman değerini koruyamıyor neredeyse 2-3 ayda bir telefon çıkaracaklar. Bu yüzden ben lg g4 tavsiye ederdim. Fakat samsung note 4 de iyi bir telefon kötü etmiş sayılmazsınız.

Şu an kullandığım cihaz benim de Note 4 çok güzel ve hızlı cihaz bence G4 almamakla iyi yapmışsınız neden diye sorarsanız 2-3 ay sonra onun ithalatçı garantilileri piyasaya girecek o cihazı tahminen 1500-1600 TL civarı fiyata satabilirler sonra 2. el satarken sen 2000 liraya aldığın cihazı 1500 e satarken bağzı ölücüler gelip sana sıfırı o fiyata diyecek ve sinirlerin bozulacak :) Note 4 de böyle bir durum yok sanırsam , onu almakla iyi etmişsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı