LG G4 vs NOTE 4 vs S6

CaSuS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Herkese merhabalar.

İphone 6s'i İOS'un kısıtlamalarından dolayı sattım ve 2100TL param var, iyi bir android cihaz almak istiyorum.

Benim için zaruri olan özellikler ön kamera ve pilinin uzun gitmesi lazım.

LG G4 - NOTE 4 - S6 Modellerini inceliyorum fakat kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.

NOTE 4'ün pil performansının güzel olduğu söyleniyor fakat ön kamerası düşük ama incelemelerde donanımı G4'ten daha iyi, bir önceki cihaz olmasına rağmen LG G4'ün ön ve arka kamerası güzel fakat Ekran 2Ka olduğu için pil performansı düşükmüş.

S6'nın kağıt verilerinde pil boyutu düşük olsada G4'ten daha uzun kullanımı varmış.

Siz olsanız bu 3 cihazdan hangisini alırdınız ? Hangisi daha mantıklı olur ?

Oyun oynamıyorum, bolca sosyal medya araçlarını kullanıyorum ve gün içerisinde hücre verim sürekli açık, ön kamera ve pil önemli.

Teşekkürler, kullanan arkadaşları konuya bekliyorum.

Şuan G4 kullanıyorum kamerası gerçekten tatmin edici. Bende fazla oyun oynamam sosyal medya araçlarını tüm gün kullanarak şarjı 1 günü rahat çıkarıyor. Eğer bana yetmez diyorsanız S6' nın aksine G4' te değiştirilebilir batarya seçeneği var. Yedek batarya bulundurabilirsiniz. SD kart desteği de önemli olduğundan G4 tercih ettim.

Galaxy S6 daha iyi bir cihaz. G4'ün pil performansı çok iyi değil. S6 performans ve malzeme kalitesi olarak G4'ten daha iyi bir cihaz.

Lg G4'ü şuan kullanmıyorum fakat yaklaşık 15-20 adet çektiğim fotoğraf var. Değerlendirme açısından düşünürseniz buraya atabilirim.
Ben sizin yerinizde olsaydım S6 alırdım.
S6 kesinlikle alınmaması gereken bir telefon. Neden tavsiye ettiniz ?

Galaxy S6 daha iyi bir cihaz. G4'ün pil performansı çok iyi değil. S6 performans ve malzeme kalitesi olarak G4'ten daha iyi bir cihaz.
Arayüz bir zaman sonra kasıyor, home tuşu tak tuk hareket ediyor. Yazılım desteği tamamen en alt düzeyde.
Fakat siz yinede Galaxy S6 öneriyorsunuz. Ne güzel :)

Arayüz bir zaman sonra kasıyor, home tuşu tak tuk hareket ediyor. Yazılım desteği tamamen en alt düzeyde.
Fakat siz yinede Galaxy S6 öneriyorsunuz. Ne güzel :)
Evet ne güzel. Tek yapabildiğiniz Samsung'u eleştirmek. Tebrik ederim böyle devam edin.

Evet ne güzel. Tek yapabildiğiniz Samsung'u eleştirmek. Tebrik ederim böyle devam edin.
S6'nın performansını falan geçtim de malzeme kalitesinin daha iyi olduğuna nasıl karar verdiniz onu merak ediyorum. Cihazın heryeri cam. Bir düşsse tuz buz. Malzeme kalitesi elinize aldığınızda verdiği hissiyat değildir ki. G4'e göre daha premium bir his sağlıyor o kadar. G4 de strafordan yapılma değil hani.

Yaşça mı küçüksünüz yoksa farklı bir durum mu var bilmiyorum fakat ben burada kullanıcılar hataya düşmesin diye bu telefonun sorunlarını söylüyorum.
Telefon dediğiniz şey arkadaşınız değil, birisi onu haklı olarak eleştirdiğinde böyle gaza gelmemelisiniz.

Yaşça mı küçüksünüz yoksa farklı bir durum mu var bilmiyorum fakat ben burada kullanıcılar hataya düşmesin diye bu telefonun sorunlarını söylüyorum.
Telefon dediğiniz şey arkadaşınız değil, birisi onu haklı olarak eleştirdiğinde böyle gaza gelmemelisiniz.
Gaza geldiğimden felan değil. Haklı bir şekilde cevabımı veriyorum. Arayüz eski Touchwiz değil. Güncelleme desteği her android cihazda olduğu gibi 2 yıl destek veriyorlar. Home tuşu ben incelediğim cihazlarda böyle bir sorunla karşılaşmadım.

S6'nın performansını falan geçtim de malzeme kalitesinin daha iyi olduğuna nasıl karar verdiniz onu merak ediyorum. Cihazın heryeri cam. Bir düşsse tuz buz. Malzeme kalitesi elinize aldığınızda verdiği hissiyat değildir ki. G4'e göre daha premium bir his sağlıyor o kadar. G4 de strafordan yapılma değil hani.
7000 serisi alüminyum ve Corning Gorilla Glass 4 mevcut. Telefon arkalı önlü cam olunca dandik mi oluyor? Bende Z2 var ve çok yere düşürmeme rağmen kırılmadı.

Son düzenleme:
Gaza geldiğimden felan değil. Haklı bir şekilde cevabımı veriyorum. Arayüz eski Touchwiz değil. Güncelleme desteği her android cihazda olduğu gibi 2 yıl destek veriyorlar. Home tuşu ben incelediğim cihazlarda böyle bir sorunla karşılaşmadım.

7000 serisi alüminyum ve Corning Gorilla Glass 4 mevcut. Telefon arkalı önlü cam olunca dandik mi oluyor? Bende Z2 var ve çok yere düşürmeme rağmen kırılmadı.
İlginçtir ki bendeki Z3'ün camı kırıldı. Arayüz eskisinin aynısı, bir kaç görsel yenileme yapılmış. 2 yıl mı ? Lg G2 çıkalı 4 yıl dolacak belkide, şuan Marshmallow geliyor. S5'e getirme konusunda tereddütteler hala. Bilmem anlatabildim mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı