LG G4 vs NOTE 4 vs S6

S6 alırdım ben.
Kararınızın %100'ünü buraya bakarak cevap vermenizi tavsiye etmiyorum. Kimi X telefondan çok memnundur, kimi ise hiç tavsiye etmez. Kimi X telefonu hiç tavsiye etmez, kimi çok memnundur. Bu hep böyledir.
Bence iki telefonda telefon piyasasında adını kanıtlamış markalardan. Tasarımını beğendiğinizi ve içinizden gelen telefonu alabilirsiniz ki tavsiye ederim. Eğer dersiniz ben işimi garantiye almak istiyorum, arkadaşlarınızda felan varsa bu telefonlardan, bir süreliğine isteyin, kullanın, deneyin daha sonra kararınızı verin. (y)

Çok güzel konuşmuşsunuz da tamamen saçmalık akıyor konuşmalarınız. Deriden bahsedelim önce. Deriyi nerede kullanırsan kullan, deri dayanıklı bir malzeme değildir. Düzgün kullanılmalıdır. Bunu herkez bilir zaten, neden böyle saçma birşey dediniz tam anlamadım. İşlemcisi çok güçlü dediğiniz için benchmark'ı dile getirdim, ki gayetde ilgisi var. Sıcaklık konusuna gelelim, ben yaklaşık 3-4 ay kullandım. Devamlı olarakta elimden düşürmüyordum ve açıkcası fazla bir sıcaklık hissetmedim. İnternetteki haberlere göre tartışma yapacaksak bir yığın S6'ya ait videoları paylaşayım bende o zaman. Ben burada iki telefonu da kullandığım için yorum yapabiliyorum, siz ise internetten gördüğünüz kanıtları bana sunuyorsunuz. Batarya konusundada açıkcası hiçbir problemim yoktu. :) Gördüğünüz gibi asılsız iddia atmak çok kolay. Bakınız sizden rica ediyorum. Bu rezil telefonu yüceltmeye çalışmayın. Ayrıca Lg'nin servisine kötü demişsiniz, onada ayrı şaşırdım doğrusu. Samsung'a karşı mı kötü bir de ? :O Lütfen mantıklı konuşalım Oğuz bey. :)
Deriden ne güzel bahsediyorsunuz öyle, deri dayanıklı malzeme değildir, düzgün kullanılmalıdır öyle mi? Yahu güldürmeyin insanı, ben bir cihaza maaşımı vereceğim iki üç şey açtığımda hayvan gibi ısınıp bana parlaklığı yükseltemiyoruz abi diyecek, arka kapağı deri olduğundan dolayı da sıkıntı çekeceğim öyle mi? İnternetten haber alıp tartıştığım falan yok Asya hanım. Uzatmak istemiyorum, alacak olan kişinin zevkine bakar. Ama şahsen kullandığı işlemci Snapdragon 808 rakipleri arasında en zayıf model ve RAM bellek olarak DDR3 bellek kullandığı için alınırken düşünülmesi gerekir.

Sizin amacınızın sadece G4'ü kötülemek. :) Ben cihazı uzun süre kullandım, elime sıcaklık dahi gelmedi. Lütfen doğru eleştirilerde bulunun. Deri konusuna gelince, evet deri dayanıksız bir malzemedir. Yalnız şöyle birşey var. Ben bu cihazı uzun süre kullandım ve deride hiçbir deforme olmadı. Dikkatli bakarsanız resimde görünen deriyi zorla deforme etmişler. Rica ediyorum karşı çıkmayın, bunun için bayağı uğraşmışlar.
Mağazada kullanıma sunulan ürünleri değil de normal kullanıcı ürünlerini gösterin lütfen. Snapdragon 810'un ısınma problemi olduğundan girişmediler, bence de en mantıklı şeyi yapmışlar. Bu açığı da kamera ile kapattılar. Kamerada hala daha üstüne yok, lütfen S6 vb demeyin. :) Benim görüşüme göre Lg G4 daima daha iyidir ve fiyat açısından çok daha uygundur. 2000 TL değil, 1500 TL. Çoğu kişide benimle aynı görüşte dikkat ederseniz.

Sizin amacınızın sadece G4'ü kötülemek. :) Ben cihazı uzun süre kullandım, elime sıcaklık dahi gelmedi. Lütfen doğru eleştirilerde bulunun. Deri konusuna gelince, evet deri dayanıksız bir malzemedir. Yalnız şöyle birşey var. Ben bu cihazı uzun süre kullandım ve deride hiçbir deforme olmadı. Dikkatli bakarsanız resimde görünen deriyi zorla deforme etmişler. Rica ediyorum karşı çıkmayın, bunun için bayağı uğraşmışlar.
Mağazada kullanıma sunulan ürünleri değil de normal kullanıcı ürünlerini gösterin lütfen. Snapdragon 810'un ısınma problemi olduğundan girişmediler, bence de en mantıklı şeyi yapmışlar. Bu açığı da kamera ile kapattılar. Kamerada hala daha üstüne yok, lütfen S6 vb demeyin. :) Benim görüşüme göre Lg G4 daima daha iyidir ve fiyat açısından çok daha uygundur. 2000 TL değil, 1500 TL. Çoğu kişide benimle aynı görüşte dikkat ederseniz.
Asya hanım, siz cihazı uzun süre kullandınız bir problem olmadı diye herkeste de olmayacak diye birşey yok. G4'ü kötülemiyorum, bakın ben Samsung'u da pek sevmem. S6 dan önceki modelleri berbat. Ama bu ikilem arasında ben S6 tercih ederdim, en azından kasası artık plastik değil. Bakın G4 de güçlü bir cihaz. Ama bu ikisi arasından S6 önerdim. Ayrıca, 1500 TL dediğiniz cihazlar Paralel İthalat. Zamanla 1500'e düşecektir elbette. Ben de anlamıyorum böyle bir cihazın nasıl zamanla bu kadar fiyatı düşüyor. G serilerinde böyle. İyi forumlar.

Güç konusunda herhangi bir laf etmiyorum zaten, S6'nın işlemcisi daha güçlü, ki çoğu telefondan da güçlü zaten. Fakat benim canımı sıkan nokta şu, madem ki bu kadar güçlü bir işlemci var bu cihazda, neden zaman zaman kasmalar yaşanıyor ? Şimdi doğruya doğru, eski modellerine göre kasa konusunda Samsung büyük bir gelişme yaptı. Kasa artık dandik bir plastikten yapılmıyor. Bu Samsung için iyi bir gelişme.
Keşke bu yaptığını arayüz konusunda da yapsa. Zevkler ve renkler diyelim, size de iyi forumlar. :)

Herkese yorumları için teşekkür ediyorum , G4 Aldım.

Kamera ve ekran gayet başarılı fakat pil akşam eve girdiğimde başa baş anca gidiyor.Onun dışında gayet memnunum.

Kamera ve ekran gayet başarılı fakat pil akşam eve girdiğimde başa baş anca gidiyor.Onun dışında gayet memnunum.
Doğru bir tercih yapmışsınız. Şarj gitgide düzelecektir, başlangıçta böyle olması gayet normal.

LG G2 kullanıcısı olarak güzel bir tercih yapmışsınız. LG Servis kötü diyen arkadaşlar daha dün G2 bataryasını garantiden bir günde değiştirdim. Hiçbir sorun çıkarmadılar.

Güç konusunda herhangi bir laf etmiyorum zaten, S6'nın işlemcisi daha güçlü, ki çoğu telefondan da güçlü zaten. Fakat benim canımı sıkan nokta şu, madem ki bu kadar güçlü bir işlemci var bu cihazda, neden zaman zaman kasmalar yaşanıyor ? Şimdi doğruya doğru, eski modellerine göre kasa konusunda Samsung büyük bir gelişme yaptı. Kasa artık dandik bir plastikten yapılmıyor. Bu Samsung için iyi bir gelişme.
Keşke bu yaptığını arayüz konusunda da yapsa. Zevkler ve renkler diyelim, size de iyi forumlar. :)

İki cihazda Real Racing 3 aç kardeş 15inci dakikadan itibaren farkı görürsün. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı